Straaasznie dobra mieszanka MixIt!


MixIt wyspa kobiet

Cicho wszędzie, głucho wszędzie…

W ciemnościach słychać tylko jeden dźwięk. Dźwięk, którego dotąd nie znałeś – wręcz nieziemskie chrupnięcia. Myślałeś, że wszyscy w domu już śpią, ale słyszysz, że w pomieszczeniu obok ktoś nagle wstrzymuje oddech, by po chwili wydać z siebie okrzyk… zachwytu. Tak… masz rację… ktoś postanowił podkraść Twoją Strasznie dobrą mieszankę od MixIt.

Czasem trafiają się takie gotowe mieszanki, że aż strach się bać. Ale, ale… taki rzeczy na pewno nie z MixIt! U nas każda tuba po brzegi wypełniona jest tym, co najlepsze, a co więcej, są to połączenia nie z tej ziemi! Taka jest limitowana edycja z duszkami na tubie i zaskakującą zawartością w środku. Jest strasznie dobra i nieziemsko zdrowa.

Od razu po otwarciu wieczka poczujesz czarującą moc pachnącej mieszanki przypraw korzennych: cynamonu, imbiru, gałki muszkatołowej oraz ziela angielskiego. A już przy pierwszym chrupnięciu porwie Cię magia smaku. Chrupki ze słonym karmelem, migdały, pestki dyni i płatki kukurydziane. Każde chrupnięcie będzie dla Ciebie magicznym doświadczeniem. W roli głównej tajemniczej mieszanki występują nasze kruche precelki w mlecznej czekoladzie oraz żurawina kanadyjska – kombinacja smaków nie z tej ziemi.

Strasznie dobra mieszanka odczaruje nudne jesienne śniadania. Poranna miseczka tej czarującej mieszanki da Ci niemal nadprzyrodzoną moc – od razu po zjedzeniu jednym spojrzeniem będziesz w stanie odstraszyć jesienną chandrę, przeziębienia będą się trzymały z daleka, bojąc się Twojej wewnętrznej mocy, a Twoja aura będzie promieniowała.

Mimo, że ciebie z pewnością rozgrzeje, to miejsca w twojej kuchni nie zagrzeje – Strasznie dobra mieszanka znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, pozostawiając po sobie ochotę na więcej i…. strasznie fają tubę!

Zbliża się Halloween, a więc Cukierek czy psikus?

Tuba po naszej mieszance doskonale sprawdzi się do zbierania drobnych fantów, albo po prostu w roli ozdoby wprowadzającej strasznie fajny nastrój do mieszkania lub skrytki na magiczne ingrediencje – może moc zadziała na kolejne ukryte w niej skarby?

Niemal magiczne zdolności specjalistów z MixIt po raz kolejny pozwoliły osiągnąć to, co wydawało się nieosiągalne. Połączyły dwa z pozoru nieprzystające do siebie światy. Chęć na pyszny przysmak i zdrowa przekąska w jednym, a może trendy śniadanie, którego chce nastolatek w połączeniu z wartościami odżywczymi, które chce przemycić jego mama? Czary mary – już to mamy! Strasznie dobra mieszanka w magiczny sposób łączy gusta i potrzeby dzięki czemu każdy, jak za sprawą magii, dostaje to co chce. Nie ma co ukrywać, nasza mieszanka jest dobra, że aż strach!

Daj się porwać magii!

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Wózki dziecięce – bezpieczeństwo i estetyka
Następny Kurkuma - niezwykła przyprawa z dalekiego wschodu. Ale czy tylko przyprawa?