fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Wraz z początkiem marca na sephora.pl i w wybranych perfumeriach Sephora rusza niezwykła akcja, której celem jest wsparcie kobiet. Kupując limitowane produkty do makijażu ust lub limitowane gadżety Sephora Favorites, każda z pań może wesprzeć inne kobiety. Cały dochód ze sprzedaży produktów objętych akcją przekazany zostanie na wsparcie programu „Sukces To Ja” – największego w Polsce programu aktywizacji zawodowej Polek organizowanego przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką.

Sephora od kilku lat konsekwentnie rozwija programy wsparcia i rozwoju dla kobiet zarówno poprzez współpracę z Fundacjami, jak i organizację programu bezpłatnych warsztatów makijażowych – Classes for Confidence – w swoich perfumeriach.

Misją Sephora od lat jest wspieranie kobiet w dążeniu do samorealizacji – zarówno zawodowej, jak i prywatnej. Zgodnie filozofią Sephora – The Unlimited Power of Beauty, piękno to nie norma, rozmiar ani kolor skóry, ale stan umysłu związany z samoakceptacją i pewnością siebie. Sephora od lat w Polsce oraz na świecie realizuje tę misję, pomaga kobietom w każdym wieku i na każdym etapie życia, odkryć siłę drzemiącego w nich piękna organizując m.in. bezpłatne warsztaty makijażu i pielęgnacji – Classes for Confidence.

Classes for Confidence w perfumerii Sephora

Czym są Classes for Confidence?

Podczas spotkań Classes for Confidence makijażystki Sephora inspirują, uczą i podpowiadają jak poprzez pracę nad własnym wizerunkiem nabrać pewności siebie aby z sukcesem wejść na rynek pracy czy też po prostu dobrze poczuć się we własnej skórze. W minionym roku w perfumeriach Sephora w całej Polsce zorganizowano warsztaty dla 130 dziewcząt objętych projektem FUN. TECH. FUTURE., którego organizatorem jest Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką. Dzięki sprzedaży maskotki świątecznej Sephora w grudniu 2019 zebrano środki, za które firma wpierać będzie realizację już drugiej edycji programu dla dziewcząt z domów dziecka i z rodzin zastępczych, pomagając im skutecznie w wejściu na rynek pracy.

W 2019 Sephora nawiązała też niezwykłą współpracę z Fundacją Zaczyn i zorganizowała warsztaty makijażu skierowane do seniorek, odpowiadające potrzebom skóry dojrzałej. Z bezpłatnych, grupowych lekcji makijażu skorzystało we wrześniu i październiku kilkaset pań w perfumeriach Sephora na terenie całej Polski. Firma zapowiada kontynuację akcji i wsparcie Fundacji Zaczyn również w 2020 roku.

W Sephora wierzymy w moc piękna i siłę społeczności. Wierzymy w piękno bez ustalonych zasad i osądów. Piękno dla każdego typu skóry, każdego wieku i każdej płci. Zgodnie z tą filozofią realizujemy projekt Classes for Confidence. Czujemy, że dzięki dzieleniu się naszym know how i wykorzystaniu wiedzy naszych konsultantów, możemy realnie wpłynąć na czyjąś samoocenę, dodać wiary w siebie– mówi Małgorzata Dzięcielewska, Dyrektor Marketingu Sephora Polska.

Limitowana kolekcja z okazji Dnia Kobiet

Do wsparcia naszych działań i pomocy kobietom regularnie zapraszamy naszych klientów – zarówno panie, jak i panów, którzy kupując specjalne limitowane serie produktów w naszych perfumeriach, razem z nami wspierają działania partnerskich Fundacji. Z okazji tegorocznego Dnia Kobiet w naszej perfumerii on-line pojawiła się kolekcja szminek wybranych, partnerskich marek oraz dwa produkty – kosmetyczka i torebka Sephora Favorites, z których cały dochód wesprze program „Sukces to ja” Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Wspomniane gadżety będą dostępnie również w wybranych 20 perfumeriach stacjonarnych Sephora. Gorąco zachęcam do wsparcia akcji – dodaje Małgorzata Dzięcielewska, Dyrektor Marketingu Sephora Polska.

Wszystkie produkty, z których dochód Sephora przekaże na wsparcie programu „Sukces To Ja” znaleźć można na ww.sephora.pl.

  • TARTE Lip sculptor lipstick & lipgloss Pomadka i błyszczyk
  • NATASHA DENONA I Need A Nude Lipstick Pomadka do ust 35NP Athena
  • SEPHORA COLLECTION Szminka do ust #LIPSTORIES 9 – Labyrinth cit
  • HUDA BEAUTY Liquid Matte Be Your Own Cheerleader Matowa płynna szminka
  • GUERLAIN Rouge G de Guerlain Edition Limitée Etui z podwójnym lusterkiem
  • SEPHORA FAVORITES WOMENS DAY Banana Pouch Torebka
  • SEPHORA FAVORITES WOMENS DAY Trousse Makeup Kosmetyczka

Program „Sukces To Ja”

Organizatorem programu jest Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką. W program „Sukces TO JA” zaangażowało się ponad 80 ekspertów. Przeszkolono online ponad 400 000 kobiet. Miesięcznie platformę www.sukcestoja.pl odwiedza 12 000 UU. Sieć lokalnych Ambasadorek programu „Sukces TO JA” obecnie rozwija się w 30 miastach w całej Polsce, a w spotkaniach lokalnych grup rozwoju wzięło udział ponad 11600 kobiet.

Poprzedni

Transparentny żel do precyzyjnego golenia

Następny

Stracony

Zobacz również to: