fbpx
piątek, 17 maja 2024

Zbliżają się Walentynki, czyli święto zakochanych. Z tej okazji kolejny już raz w drogeriach Rossmann możecie kupić słodkości na patyku, z których cały dochód przeznaczymy potrzebującym. Jeden lizak kosztuje tylko 5 zł.

Urocze, kolorowe i w kształcie serca – takie są lizaki wykonane ręcznie przez Manufakturę Cukierków. Jeden kosztuje jedynie 5 zł. Te wielobarwne pyszności sprawdzą się jako symboliczne wyrażenie uczyć czy miły dodatek do prezentu dla ukochanej osoby. Podrzucony do torby czy plecaka w Walentynki z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Sposobów na podarowanie lizaków jest mnóstwo, ale cel tej akcji jest jeden: każdy lizak pomaga potrzebującym, bo cały dochód z ich sprzedaży firma Rossmann przekaże na projekt Szlachetna Paczka.

Szlachetna Paczka to najbardziej rozpoznawalny projekt społeczny w Polsce, organizowany przez stowarzyszenie Wiosna. Projekt, w którym organizatorzy, darczyńcy i wolontariusze walczą o poprawę losu ludzi dotkniętych tragedia czy biedą. Zasada jest taka, że konkretny człowiek lub grupa osób pomaga wybranej, konkretnej rodzinie.

Podczas jubileuszowej 20-stej edycji, zebrana w grudniu 2020 roku pomoc trafiła do 14 tysięcy rodzin. Mimo pandemii jej skala była podobna jak w 2019 r. Wzrosła natomiast łączna wartość przekazanego wsparcia. Wyniosła ona ponad 51 mln zł.

Szlachetna Paczka prężnie działa cały rok, nie tylko w okresie bożonarodzeniowym. Dlatego cieszymy się, że również tym razem lizaki osłodzą czyjś dzień i realnie pomogą tysiącom rodzin w kolejnej edycji Szlachetnej Paczki.

Zapraszamy do Rossmanna po słodkości, które pomagają.

 

 

Poprzedni

Laura Conti balsamy ochronno-odżywcze o smaku apetycznych deserów

Następny

H&M Kolekcja Studio SS21 – z myślą o przygodzie i fantazji w codziennym życiu

Zobacz również to: