fbpx
sobota, 18 maja 2024

Każdy z nas w swojej własnej kuchni chciałby poczuć się jak prawdziwy mistrz kuchni: żonglować wyrafinowanymi potrawami, używać spektakularnych kuchennych trików i oczywiście profesjonalnie wyglądać. Jak to osiągnąć? Jan Niezbędny jak zawsze nam pomoże!

Wygląd i fachowość w jednym

Nie raz widzieliśmy zawodowych kucharzy w wykrochmalonych białych fartuchach, wysokich czapkachi czarnych rękawiczkach. Ale warto wiedzieć, że czarne rękawice nitrylowe nie tylko dodają fachowego sznytu, ale również są idealne do kontaktu z żywnością, ponieważ nie reagują z tłuszczami. Ponadto mają podwyższoną odporność na rozdarcia, przekłucia i środki chemiczne, a przy tym są tak cienkie, elastyczne i dopasowane, że przyrządzając posiłek, nie czujemy, że mamy coś na dłoniach. To niezbędna druga skóra w kuchni i prawdziwy must have każdego szefa kuchni!

Najlepsze kuchenne triki

10 genialnych, najbardziej niewiarygodnych i szalonych kuchennych trików – moglibyśmy je oglądać bez końca, prawda? Teraz, z pomocą Jana, my też w zaledwie parę minut przygotujemy pyszne i efektowne dania. Wystarczy zaopatrzyć się w innowacyjną Folię 2 w 1, która z jednej strony posiada silikonowany papier do wypieków, zapobiegający przywieraniu, a z drugiej folię aluminiową, która doskonale przewodzi ciepło, a przy tym umożliwia dowolne modelowanie produktu. Dzięki Folii 2 w 1 spod naszych rąk wyjdą przekąski, które możemy serwować jak profesjonalni kucharze – w łódeczkach czy kieszonkach. Folia wspaniale też nadaje się do pieczenia ryb, mięsa, warzyw czy ciast. Podwójna warstwa (papier + folia) zapobiega wyciekaniu soków, masła czy sosów. To doskonały pomocnik w każdej kuchni.

Nie marnujmy – przechowujmy!

Każdy zawodowy kucharz wie, że z resztek potrawy można przygotować kolejne pyszne danie. A poza tym wiele potraw smakuje lepiej następnego dnia! Do przechowywania żywności Jan Niezbędny poleca Folię Long Fresh, która zapewnia świeżość jedzeniu znacznie dłużej niż zwykła folia. Jak to działa?

Mikrocyrkulacja powietrza zapobiega skraplaniu się pary pod folią i namnażaniu się bakterii, nawet jeśli zawiniemy jeszcze ciepłe potrawy. Ponadto Folia Long Fresh jest bardziej rozciągliwa i lepiej przylepia się do żywności.

Wśród pomocników od Jana Niezbędnego znajdziemy też praktyczne torebki strunowe w wielu rozmiarach, które są tak szczelne, że można w nich zamrażać nawet zupy. Torebki są wielokrotnego użytku i świetnie nadają się jako torebki śniadaniowe. Przyjazne środowisku są również pojemniki silikonowe, których można używać w temperaturze od -40°C do +100°C! Co więcej, przyrządzimy w nich pyszny posiłek na parze w kuchence mikrofalowej – zgodnie z najnowszymi trendami w gotowaniu.

Profesjonalna kuchnia – czysta kuchnia

Nic tak nie sprzyja kreatywnemu gotowaniu, jak czystość i porządek wokół. Aby nic nie zakłócało kuchennych improwizacji, Jan poleca ściereczki nasączane do kuchni, zawierające formułę, która doskonale rozpuszcza i usuwa tłuszcz oraz brud z kuchenki, płyty ceramicznej, okapu, blatu i zlewu, pozostawiając na czyszczonej powierzchni świeży zapach. Możemy również zdecydować się na chłonne i delikatne ściereczki uniwersalne na rolce, którymi wytrzemy też inne powierzchnie w domu.

Jeśli chcemy zainspirować się innymi sprytnymi patentami od Jana Niezbędnego, oglądajmy najnowszy sezon programu MasterChef, w którym zobaczymy innych kandydatów na profesjonalnych kucharzy i ich kuchenne triki – a wszystko to w atmosferze ekscytującej rywalizacji!

Jan Niezbędny poleca –

1. Czarne rękawice nitrylowe 50 szt., cena ok. 16,50 PLN;
2. Folia 2 w 1 z papierem do pieczenia 5m, cena ok. 8,90 PLN;
3. Folia Long Fresh 20m, cena ok. 4,90 PLN
4. Torebki strunowe 1l 20 szt., cena ok. 5,50 PLN;
5. Torebki strunowe MIX 20 szt., cena ok. 5,50 PLN;
5. Pojemnik silikonowy 1200ml, cena ok. 23,10 PLN;
6. Pojemnik silikonowy 800 ml, cena ok. 17,30 PLN;
7. Pojemnik silikonowy 540ml, cena ok. 13,50 PLN;
8. Pojemnik silikonowy 350ml, cena ok. 10,50 PLN;
9. Ściereczki nasączane do kuchni 40 szt., cena ok. 6,70 PLN;
7. Ściereczki uniwersalne na rolce 50 szt., cena ok. 10,30 PLN;

 

Poprzedni

NOWOŚĆ DAFI – BUTELKA TERMICZNA

Następny

Schwarzkopf beology Caviar – nowa linia kosmetyków

Zobacz również to: