fbpx
czwartek, 30 listopada 2023

PELARGONIA AFRYKAŃSKA – PANACEUM NASZYCH CZASÓW?

Pelargonia afrykańska wyspa-kobiet.pl

DWA MUTANTY

DWA MUTANTY wyspa kobiet

Gliniany most

gliniany most

Kocie okulary na 4 sposoby!

Pomysły na upominki świąteczne dla dzieci

upominki świąteczne dla dzieci wyspa kobiet

PUDŁOWSKA WARSAW

PUDŁOWSKA WARSAW wyspa kobiet

Jak pozbyć się lęku i zacząć żyć

jak pozbyć się lęku i zacząć żyć wyspa kobiet

Krzyż Pański

Krzyż Pański wyspa kobiet

Miła niespodzianka z pomysłem, czyli jak zaskoczyć swojego wybranka na Dzień Mężczyzn

Bez względu na to, czy twój wybranek pamięta o swoim święcie czy też każdego roku zaskakuje go niczym zima drogowców, upominek na Dzień Mężczyzn na pewno sprawi mu wiele radości. Pytanie jednak – co wybrać? Co sprawdzi się najlepiej? I jak zadbać o to, by obdarowany mężczyzna poczuł się prawdziwie doceniony?

Na szczęście jest na to wiele zupełnie niezłych sposobów. Przede wszystkim jednak warto pamiętać nie tylko o prezencie. Dzień Mężczyzn nie jest świętem traktowanym równie poważnie jak urodziny, zwłaszcza okrągłe, czy Boże Narodzenie, co jednak nie znaczy, że można je zupełnie zignorować. Warto wygospodarować choć kilka godzin – by zrobić coś razem, inaczej niż na co dzień. Zapomnieć choć na chwilę o pracy i codziennych obowiązkach. Zrelaksować, nacieszyć się sobą i swoim towarzystwem. Jak?

Możliwości są praktycznie nieograniczone. Możecie wybrać się na spacer, możecie zrobić grilla lub ognisko, zagrać w gry planszowe, pójść do muzeum albo do restauracji… Jeśli lubicie aktywności sportowe, wyjście na ściankę do wspinaczki albo na squasha będzie jak znalazł! Cokolwiek zdecydujecie, pamiętajcie, że chodzi po prostu o to, aby dobrze się bawić. Razem.

Nie musicie też w tym dniu robić niczego specjalnego. Jeśli macie ochotę cały dzień leżeć do góry brzuchem i wpatrywać się w sufit, absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie. W końcu to wasz czas i tylko wy decydujecie, jak go spędzicie. Nie dajcie sobie narzucać jakiejkolwiek presji, szkoda na to energii. Zamiast tego skupcie się na tym co dobre, co miłe, co przyjemne. I będzie to najlepszy Dzień Mężczyzn waszego życia! Zresztą… jak nie spróbujecie, to się nie przekonacie.

Pomysł na prezent z okazji Dnia Mężczyzn

W tym dniu z pewnością nie zaszkodzi zadbać o też o miły upominek. Co wybrać? Prezent nie musi być duży. Symboliczny drobiazg wystarczy, by sprawić obdarowanemu radość – zwłaszcza jeśli będzie to niespodzianka. Skarpetki na Dzień Chłopaka NAJLEPSZY FACET to właśnie jedna z takich propozycji. Niewielka – to fakt. Ale też praktyczna i sympatyczna, a do tego humorystyczna. W sam raz na Dzień Mężczyzn – zwłaszcza mężczyzn hojnie obdarzonych poczuciem humoru.

Na tym, rzecz jasna, nie kończą się propozycje.

TOP5 pomysłów na prezent dla mężczyzny

1. Śmieszne skarpetki męskie
2. Plakat dla mężczyzny ze zdjęciami
3. Grawerowane nosidło na piwo
4. Personalizowany brelok do kluczy dla mężczyzny
5. Whisky na prezent dla mężczyzny

To tylko wybrane spośród całego szeregu fantastycznych propozycji. Co je wszystkie łączy – oprócz tego oczywiście, że doskonale sprawdzą się na Dzień Mężczyzn? A to między innymi, że każdy z tych prezentów można spersonalizować.

To najlepszy sposób na to, by nadać upominkowi idealne cechy. Aby sprawić, że stanie się dosłownie jedyny w swoim rodzaju. Czasem wystarczy po prostu imię obdarowanej osoby, by przemienić podarunek w coś wyjątkowego. Czasem zaś można pozwolić sobie na nieco więcej kreatywności – i pokusić się chociażby o romantyczną dedykację albo sympatyczny żart… Potrzeba jedynie odrobiny kreatywności!

Niezależnie więc od tego, czy zdecydujesz się na śmieszne skarpetki z napisem czy może – jakże praktyczne! – drewniane nosidło do piwa czy cokolwiek innego, możesz w łatwy sposób zadbać o to, by stało się czymś więcej niż tylko uniwersalnym podarunkiem. Naprawdę warto się postarać – tym bardziej że zajmie to dosłownie chwilę!

Dlatego już dzisiaj, w poszukiwaniu najlepszych pomysłów na upominek na Dzień Mężczyzn, zajrzyj na Crazyshop.pl i… niech dzieje się magia!

Poprzedni

Kolekcja SENJA wyróżniona w konkursie Dobry Design 2022

Następny

TAKIEGO RODEO JESZCZE NIE BYŁO: WRANGLER ROZPOCZYNA OBCHODY 75. ROCZNICY ISTNIENIA

Zobacz również to: