fbpx
niedziela, 21 lipca 2024

Lista+ to nowa opcja w naszej aplikacji. Jest jak niezawodny asystent podczas zakupów, który o wszystkim pamięta, gwarantuje rabaty i podpowiada, w której części sklepu znaleźć wybrane produkty.

Warto ćwiczyć nowe funkcje w aplikacji. Dzięki opcji Lista+, ponad 7 milionów Klubowiczów już w domu zaplanuje swoją listę zakupową. Jednak najpierw nowi użytkownicy muszą pobrać najnowszą wersję apki, a dotychczasowi – zaktualizować ją na swoim telefonie.

Jak działa Lista+?

Przy każdym produkcie znajduje się charakterystyczny plusik. Wybierając go, użytkownik dodaje wskazany produkt do swojej listy. Później należy przejść do opcji Lista+ i wybrać „Sprawdzam rabat”. W ten sposób zatwierdza się wykaz wybranych produktów i można skorzystać ze spersonalizowanych rabatów.\

Rossmann wyspa-kobiet.pl

Jakie są zniżki?

Każdy klient otrzymuje indywidualny rabat za zaplanowanie zakupów. To nagroda za wcześniejsze przygotowanie się do odwiedzin w Rossmannie. To jednak nie wszystko. Klient dysponuje jeszcze pulą rabatów 2+2 gratis (na różne kategorie), a także dodatkowymi promocjami za uczestnictwo w Rossnę! i Liście+. Sam wybiera artykuły do swojego zestawu z produktów objętych rabatem. Na wykorzystanie ma 14 dni od momentu aktywacji 2+2 gratis.
Jak szybko skompletować Listę+? Po zaakceptowaniu swojej listy, na ekranie telefonu rozpoczyna się odliczanie – 15 minut. Po tym czasie klientowi zostaje wyliczony rabat. Wtedy może pójść do drogerii (którą wcześniej wskazał w aplikacji), żeby kupić wybrane produkty.

Teraz zakupy będą jeszcze prostsze. Przygotowaliśmy bowiem nową zakładkę „Jestem w drogerii”. Wyświetla się w niej informacja, gdzie można znaleźć produkty dodane wcześniej do Listy+. Co ważne, informacja ta odwzorowuje układ wskazanego wcześniej sklepu. Nie trzeba szukać wybranych artykułów. Ich lista układa się wg rozmieszczenia półek i są na niej podane: nr regału, nr półki i nr pozycji. Prawda, że proste?

Jakie są dodatkowe wygodne opcje?

• Wybierając ikonkę mikrofonu (w pasku dolnego menu) można wypowiedzieć na głos nazwę produktu, a zostanie on dodany do Listy+;

• Ikonka „Skanuj” uruchamia w aplikacji skaner. Po zeskanowaniu kodu kreskowego (EAN) dowolnego produktu (np. kremu czy pasty do zębów, które mamy w domu), zobaczymy ten produkt w aplikacji – po wybraniu plusika zostanie on automatycznie dodany do Listy+.

• Opcja „Może i Tobie się przydadzą?” – podpowie, jakie jeszcze produkty możesz dodać do swojej Listy+. Są to artykuły, po które sięgali inni użytkownicy, kupując wybrany przez Ciebie produkt;

• W karcie „Sprawdź czy Ci się nie kończy” prezentowane są produkty, które niebawem klient powinien dokupić. W ten sposób aplikacja przypomina, że warto dorzucić je do swojej Listy+ i nabyć przy kolejnej wizycie w sklepie.

Ćwiczmy nowe funkcje w aplikacji Rossmann PL!

Poprzedni

Dzień Ojca w stylu ZEW for men – poczuj moc naturalnych składników aktywnych prosto z dzikich lasów i gór

Następny

Upiór w ruderze

Zobacz również to: