Mundial z Łapsami Prażynki pszenne w kratkę – NOWOŚĆ


Prażynki pszenne wyspa kobiet

Przed nami największa impreza w świecie piłki nożnej! Wszyscy z utęsknieniem wyczekujemy tego gorącego okresu, podczas którego wspólnie kibicujemy, śledzimy i komentujemy porywające akcje rozgrywające się na zielonej murawie. Ale takich emocji oczywiście nie można przeżywać samemu! Zaproś najlepszych przyjaciół i stwórzcie prawdziwą, domową strefę kibica razem z paczką nowych Łapsów Bo przecież oglądanie meczu bez przekąsek to żadna zabawa, prawda? Nowe prażynki pszenne w kratkę solone lub o smaku ketchupowym nie pozwolą Wam zgłodnieć i dodadzą sił do kibicowania. Łapsy w górę i… goool!

Łap Łapsy na mecz

Szalik kibica reprezentacji – jest. Trąbka – jest. Efektowny cylinder w barwach narodowych – jest. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Wiadomo przecież, że jak kibicowanie, to muszą być i pyszne przekąski, bo siedzenie z pustym brzuchem to nienajlepszy pomysł. Już teraz możecie dołączyć do zgranej paczki Łapserdaków i rozkoszować się wyjątkowymi momentami w ich towarzystwie. Nowe prażynki pszenne w kształcie kratki, zachwycają nie tylko chrupkością, ale również przypominają smak dzieciństwa, kiedy mecze rozgrywało się na szkolnym podwórku, a boisko malowało się kredą. To były piękne czasy…

Ale czas powrócić do teraźniejszości, bo w ciągu 90 minut meczu wszystko może się wydarzyć! Dlatego stres związany z emocjonującymi sytuacjami podbramkowymi rozładują prażynki w kratkę solone, a jeśli będziecie chcieli jeszcze bardziej podkręcić sportową atmosferę, koniecznie spróbujcie tych o smaku ketchupowym. Idealnie wysmażone, aromatyczne, a do tego bez dodatku oleju palmowego – wieczór w tak doborowym towarzystwie będzie niezapomniany.

PS. Nowe Łapsy mają tylko jedną wadę – są tak smaczne, że znikają w błyskawicznym tempie. Dlatego koniecznie zaopatrzcie się w więcej paczek.

Prażynki pszenne w kratkę solone/ o smaku ketchupowym: ok. 3,99zł/ 110g

www.lapsy.pl www.facebook.com/lapsyPL/ www.instagram.com/lapsypl/

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Modele do sklejania dla dorosłych - kreatywny i produktywny sposób na spędzenie wolnego czasu
Następny Dzianinowe propozycje od marki Esprit