fbpx
niedziela, 3 marca 2024

Nie możesz zdecydować się, czy wolisz masło orzechowe czy krem czekoladowy? Od teraz nie musisz. Rozwiązaniem jest pyszna Chrupella….

Chrupella czyli krem orzechowo-czekoladowy to słodkie połączenie orzechów arachidowych, miodu i kakao. Chrupella jest chrupiąca i pyszna – to zaledwie kilka cech ściśle związanych z tą apetyczną pastą orzechową.

To wyjątkowy produkt, które łączy w sobie zalety masła orzechowego i kremu czekoladowego. To niezwykła pasta orzechowa, której formuła opiera się wyłącznie na wysokiej jakości składnikach.

Główny trzon produktu stanowi pasta z orzechów arachidowych prażonych. Wyrazistej bazie słodyczy dodaje miód oraz kakao. Zwieńczeniem masła są chrupiące kawałki orzechów arachidowych. Pasta orzechowa jest doskonałym smarowidłem do kanapek, ale równie dobrze sprawdza się w roli dodatku do koktajli, ciast i deserów. To smaczny i zdrowy sposób na urozmaicenie diety. Krem dostępny w szklanym, ekologicznym słoiczku. Nie zawiera żadnych konserwantów ani ulepszaczy smaku.

Zastosowanie Chrupelli:

– jako pasta do kanapek,
– dodatek do owsianki i płatków,
– dodatek do wypieków i deserów,
– dodatek do koktajli i naleśników.

Składniki: orzechy arachidowe prażone mielone 67%, miód wielokwiatowy 20%,orzechy arachidowe prażone kostka 10%, kakao 3%

Cena:
Chrupella Bartnik Mazowiecki® (300 g): 19,99 zł

Produkt w sprzedaży internetowej pod adresem: www.bartnikmazowiecki.pl

Marka

Bartnik Mazowiecki to rodzinna pasieka położona w sercu Mazowsza. W obecnym kształcie nasza rodzinna pasieka „Bartnik Mazowiecki” to efekt pasji oraz wieloletniej pracy jej założyciela, czyli Edwarda Kalińskiego. Początkowo nasza pasieka prowadzona była hobbystycznie, lecz wraz z biegiem lat oraz nabywanym doświadczeniem praca przy pszczołach stała się naszym głównym zajęciem. Obecnie Bartnik Mazowiecki to pasieka licząca kilkaset rodzin pszczelich, którymi opiekuje się Edward Kaliński wraz z córką Justyną, która dla pszczelarstwa zrezygnowała z pracy w korporacji. Praca przy pszczołach oraz dostarczanie naszym Klientom prawdziwego, naturalnego miodu oraz zdrowego pyłku pszczelego sprawia nam mnóstwo radości! Obecnie śmiało możemy stwierdzić, że praca jest równocześnie pasją.

Poprzedni

TOP 3 kremy z SPF – pokochasz je!

Następny

Nadaj swoim włosom objętości ze Stapiz!

Zobacz również to: