fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Podczas przygotowań do Bożego Narodzenia, myśli krążą przede wszystkim wokół tradycyjnych potraw. Planując świąteczne zakupy, warto pamiętać również o… orzeźwiających napojach! Idealnym towarzyszem rodzinnego świętowania jest Oranżada Hellena w familijnej butelce 1,25 l, której oryginalny smak łączy pokolenia.

Polacy chętnie podtrzymują świąteczne zwyczaje. Boże Narodzenie kojarzy się z czasem spędzonym z bliskimi, tradycyjnymi wigilijnymi daniami, obdarowywaniem się prezentami, zapachem choinki czy smakiem smażonej ryby. Podczas tych wyjątkowych, magicznych dni coraz częściej towarzyszy nam rodzima… Oranżada Hellena, która od lat króluje na polskich stołach na co dzień i podczas wyjątkowych okazji.

Kultowa Oranżada Hellena o charakterystycznym, landrynkowym smaku wprowadza musujące orzeźwienie i skutecznie gasi pragnienie. Autentycznie najlepszy polski napój doskonale łączy tradycję z nowoczesnością, dorosłym zapewnia sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa, a młodszym konsumentom gwarantuje niezapomniane słodkie chwile. Nic dziwnego, że ten napój gazowany, który wyszedł Polakom wybitnie jest pożądanym towarzyszem rodzinnych spotkań.

Oranżada Hellena nie zawiera sztucznych słodzików. Dostępna jest w trzech wariantach: czerwonym, białym i żółtym. Każdy z nich jest pełen niepowtarzalnego smaku i… musujących bąbelków, uwielbianych przez dorosłych i najmłodszych! A dzięki dużej 1,25 l butelce kolorowego napoju wystarczy dla wszystkich.

Jak co roku, zapraszamy na Pierwszą Gwiazdkę z Oranżadą Hellena!

Producent: Colian Sp. z o.o.

Marka: Hellena

Produkty:
Czerwona Oranżada Hellena 1,25 l, sugerowana cena det. ok. 2,5 zł
Biała Oranżada Hellena 1,25 l, sugerowana cena det. ok. 2,5 zł
Żółta Oranżada Hellena 1,25 l, sugerowana cena det. ok. 2,5 zł

Poprzedni

Biały ptak

Następny

Pizzeria

Zobacz również to: