fbpx
sobota, 9 grudnia 2023

Nie bez powodu Annie Sloan nazwała najnowszy kolor Capri Pink z palety farb Chalk Paint™ na cześć ekskluzywnego kurortu na wyspie Capri. Ten gorący odcień różu, z wyjątkową głębią i energią, emanuje radością życia i symbolizuje wszystko to, co kryje się w słynnym włoskim powiedzeniu „la dolce vita”.

Powiew luksusu, elegancja w stylu włoskim, meble jak z żurnala… Wystarczy sięgnąć po jedyny w swoim rodzaju odcień różu, najnowszy kolor w palecie farb kredowych Chalk Paint™. Za sprawą Capri Pink prosta metamorfoza mebla może przynieść wyjątkowe efekty. W tym wypadku wraz z nowym kolorem przedmioty zyskują nieprzeciętny charakter.

Zainspirowany włoskim kurortem, będącym mekką dla artystów i arystokratów od XIX wieku, Capri Pink to róż pełen osobowości, jak i barwy − mówi Annie Sloan, ekspertka w dziedzinie kolorów i twórczyni farb Chalk Paint™. – Od odważnych spodni Sonji de Lennart i prac surrealistycznej projektantki mody Elsy Schiaparelli, ten inspirujący, szokujący odcień różu zawsze domagał się uwagi − wyjaśnia Annie.

W latach czterdziestych XX wieku, Schiaparelli wykorzystywała ten prowokacyjny, ale figlarny kolor w kolekcjach mody haute couture, udowadniając, że jasny róż to kosmopolityczny, elegancki i zdecydowany wybór kobiety. Opracowałam Capri Pink, aby wprowadzić ten szyk także do wnętrz. Za każdym razem, otwierając puszkę Capri Pink, fundujemy sobie podróż do połowy ubiegłego wieku, czasu rozkwitu tego międzynarodowego, kulturowego hotspotu. Włoskie słońce niestety nie jest wliczone w cenę – dodaje Annie Sloan.

W realizacji wykorzystano farby Chalk Paint™:
• konsola, lustro, wazon oraz grzejnik w kolorze Capri Pink
• szachownica na podłodze wykonana przy użyciu odcieni Greek Blue i Louis Blue
• ściana i drzwi w kolorze Louis Blue
• podstawy lamp w kolorze Firle, abażury: Paloma i Olive
• detale konsoli ozdobione płatkami metalu Gold Leaf

Więcej informacji na stronie: https://www.anniesloan.com/pl/

metamorfoza wnętrza wyspa kobiet

 

Poprzedni

ZADBAJ O OCHRONĘ PRZECIWSŁONECZNĄ Z PRODUKTAMI ZO® SKIN HEALTH

Następny

DAX SUN 2021 – nowości i bestsellery SŁOŃCE POD KONTROLĄ!

Zobacz również to: