fbpx
niedziela, 21 kwietnia 2024

Zachwyć blaskiem pięknych włosów. Wygraj voucher na metamorfozę u Macieja Maniewskiego – ambasadora marki Panasonic związanego z fryzjerstwem od ponad dwudziestu pięciu lat. Maciej jest właścicielem siedmiu salonów fryzjerskich oraz założycielem Akademii Maniewski. Od lat współpracuje z branżą fashion.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie „Jaka cecha suszarki EH-NA98 sprawiłaby, że Twoja fryzura byłaby inna niż wszystkie?” Odpowiedź należy przesłać przez formularz konkursowy.

https://campaigns.panasonic.eu/pl-konkurs-suszarki

Jeśli nie uda Ci się trafić w ręce mistrza fryzjerstwa, nic straconego! Nagrodą za zajęcie 2 oraz 3 miejsca w konkursie jest limitowana suszarka Panasonic EH-NA98 wyposażona w innowacyjne technologie: nanoe™ oraz Double Mineral, które zapewniają poprawę kondycji włosów. Cząsteczki nanoe™ wnikają w głąb włosów, zapewniając im optymalny poziom nawilżenia, dzięki któremu włosy są wyraźnie gładsze, lśniące, nie puszą się i łatwiej poddają stylizacji. W połączeniu z jonami Double mineral zmniejszają liczbę rozdwojonych końcówek nawet o połowę.

Czas – start! Powodzenia!

 

Poprzedni

Powrót do tradycji – sprawdzone sposoby na wykorzystanie jabłek w okresie świątecznym

Następny

Zimowe placuszki z kaszy jaglanej z miodem i cynamonem – pomysł na zdrowe przekąski dla małych i dużych łasuchów

Zobacz również to: