fbpx
sobota, 9 grudnia 2023

Wafelki Góralki są już znane zwolennikom dobrej jakości słodkich przekąsek. Nie wszyscy jednak wiedzą, iż rodzina wafelków nieustannie się powiększa. Nadszedł więc czas poznania pełnej gamy marki Góralki, o smakowitej różnorodności, dającej pozytywną energię i codzienną radość z życia i do życia. Cecha wyróżniająca wszystkie Góralki: wafelki są oblewane obwodowo, a nie ze wszystkich stron, tak więc, chrupiemy nie brudząc palców.

Oto oryginalne wafelki Góralki: mleczne, z czekoladą, peanut butter (NOWOŚĆ), orzechowe, nugatowe i kokosowe. Na lato polecają się Nagie Góralki: extra kakaowe i kremowo waniliowe, a także edycja limitowana o nowym smaku (będzie to niespodzianka).

Najlepiej poznacie wszystkie wafelki Góralki biorąc udział w kreatywnej zabawie: PYSZNA RADOŚĆ! POKAŻ JĄ!
Konkurs, ogłoszony na Instagramie @goralkipolska, pomyślany jest jako talent show. Wybierzcie wafelek (wafelki) o dowolnym smaku, zróbcie zdjęcie waszej zajawki, czyli pasji, hobby, w których towarzyszą wam Góralki – i tym samym dostarczają radości – i podzielcie się nim na Instagramie.

Zdjęcia zajawek, oznaczone #PysznaRadość #PokażJą, wrzucajcie od 7 do 25 kwietnia.

Na finalistów wybranych przez jury będzie można głosować od 30 kwietnia do 16 maja. Laureaci otrzymają nagrody: dwie osoby po 5.000 zł. na realizację zajawki. Ponadto, 20 osób, które najciekawiej uzasadnią swój werdykt oddany w głosowaniu, otrzyma całą gamę smaków wafelków Góralki.

Wyniki zostaną ogłoszone 19 maja br.

Poprzedni

Poczuj się naturalnie i kobieco na wiosnę z PURE BEAUTY

Następny

Odetchnij z najnowszą linią kosmetyków Rêve de Thé marki NUXE

Zobacz również to: