fbpx
czwartek, 30 listopada 2023

Kakao może się wam kojarzyć z niedzielnym śniadaniem. Banany z przekąską pomiędzy szkolnymi lekcjami. A kakao połączone z bananem? Może ze wspomnieniami z egzotycznych wakacji? Albo po prostu – z doskonałym połączeniem zawsze pysznych smaków. I z takim właśnie mottem: „Zawsze pyszne” wkracza edycja limitowana wafelków Góralki Nagie Kakaowo-Bananowe.

Pomiędzy dwiema warstwami ciemnych wafli, pośrodku skrywa się gruba warstwa kremowego nadzienia kakaowego, okrytego z dołu i z góry również kremowymi pasmami nadzienia o smaku bananowym.

Nagryzając wafelka, najpierw poczujecie intensywny aromat banana, a za sekundę zachwycicie zmysły smaku kakaową błogością.

I nie bądźcie samolubnymi smakoszami. Dzielcie się wafelkami Góralki Nagie Kakaowo-Bananowe z przyjaciółmi. Bowiem w jednym opakowaniu, dodajmy: niezwykle kolorowym i estetycznym, mieszkają dwa wafelki.

I jeszcze jedna, choć nieoczywista, informacja: wafelki te nie są oblane czekoladą, więc nie pobrudzicie sobie rąk gdziekolwiek mielibyście ochotę je schrupać.

Spieszcie się! Góralki Nagie Kakaowo-Bananowe mają edycję limitowaną. I są „Zawsze pyszne”.

Waga: 42 g
Cena: 1,19 zł.

Poprzedni

Dodaj sobie energii. Naturalnie!

Następny

Dermokosmetyki i kosmetyki profesjonalne – moc okazji w najnowszym katalogu Hebe!

Zobacz również to: