fbpx
niedziela, 21 kwietnia 2024

Światowa, polska marka kosmetyczna GLOV, słynąca z rękawiczek do demakijażu, gościła wczoraj znanych warszawskich influencerów i celebrytów na swoim pierwszym evencie PRowym. Gwoździem programu był godzinny koncert gongów, tzw. kąpiel w dźwiękach, podczas której znani goście leżeli na specjalnie przygotowanych łóżkach i odpływali w błogim relaksie. W nurcie z demakijażową filozofią marki, wiele osób przybyło bez make-up’u i w dresach, a na sali było słychać nawet chrapanie!

Udział w wydarzeniu wzięły m. in.: Justyna Nagłowska-Szyc, Sandra Kubicka (bez Barona!), Ewa Grzelakowska-Kostoglu (Red Lipstick Monster), j ), Angelika Mucha (Littlemonster) i wielu innych, równie aktywnych w internecie osób.

GLOV „uśpił” warszawskich celebrytów!

Medytacyjny koncert gongów, mistyczny klimat, wyjątkowa sceneria, czołowe polskie influencerki… A to wszystko w samym centrum Warszawy, w Ufficio Primo, na evencie organizowanych przez markę GLOV – producenta rewolucyjnej rękawicy, która zmyje makijaż i inne zanieczyszczenia wyłącznie za pomocą wody.

Okazją do spotkania było pojawienie się na rynku nowej linii produktów – naturalnych kosmetyków – Inner Harmony, a gwoźdź programu stanowił godzinny koncert gongów.

Podczas tej tzw. kąpieli w dźwiękach, goście leżeli na specjalnie przygotowanych łóżkach, pod kocem oraz z maseczką do spania. W zgodzie z naturalną filozofią marki, wielu z nich przybyło bez makijażu i w dresach, a na sali było słychać nawet chrapanie. Nie wynikało to jednak z nudów, tylko z głębokiego relaksu, którego dostarczają dźwięki gongów. W końcu hasło przewodnie eventu to : “Podróż w głąb siebie”.

Od zakończenia naszego wydarzenia dostajemy bardzo pozytywny feedback, wiele osób mówi nam, że to było niesamowite doświadczenie, że koncert gongów był jak masaż dla ich dusz, że nigdy nie brały udziału w tak wyjątkowym evencie, że na żadnym nigdy tak się nie zrelaksowały i proszą o więcej. Planujemy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom… Wkrótce poinformujemy o szczegółach… – mówi Monika Żochowska, założycielka marki GLOV.

Udział w wydarzeniu wzięli m.in: Ewa Grzelakowska-Kostoglu (czyli Red Lipstick Monster), Angelika Mucha (Littlemooonster96), Justyna Nagłowska-Szyc (żona aktora Borysa Szyca), Sandra Kubicka (po raz pierwszy bez Barona, za to w towarzystwie swojego “bestie” – Harry’ego Jeffersona), ) i wielu innych, równie aktywnych w internecie osób.

Poprzedni

YASUMI Gene C - efekt skóry Śpiącej Królewny

Następny

Styl boho w jesiennych stylizacjach

Zobacz również to: