fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Marka Gentle Day została doceniona przez jurorów z sieci drogerii i aptek i zdobyła Perłę Rynku Kosmetycznego 2021 -ZŁOTO! -I miejsce w kategorii Higiena Intymna!

Wieczorna Gala z wręczenia nagród odbyła się 7 września w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie

W uroczystości wzięli udział zarówno laureaci badania „Perły Rynku” oraz jurorzy z sieci drogerii i aptek: Zarządy, Dyrektorzy Generalni, Dyrektorzy Zakupów, Dyrektorzy marketingu .

Gala „Perły Rynku” to prestiżowe spotkanie liderów rynku FMCG, które stwarza wiele możliwości nawiązywania lub zacieśnienia relacji biznesowych managerów z sieci drogerii i aptek z producentami/dystrybutorami. To również okazja do wymiany doświadczeń i opinii na temat produktów, które jurorzy osobiście testowali oraz (często) początek rozmów na temat wprowadzenia przetestowanych nowości do sprzedaży w sieciach.

Badanie „Perły Rynku” to prestiżowy, ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, w którym fachowcy z handlu wskazują najbardziej udane nowości spożywcze, kosmetyczne i chemii gospodarczej. Projekt składa się z trzech równolegle przebiegających badań: pierwsze z nich „Perły Rynku FMCG” i „Perła Regionu” obejmują produkty FMCG, trzeci „Perły Rynku Kosmetycznego” dedykowany jest produktom kosmetycznym. Celem projektu „Perły Rynku” jest nagrodzenie najlepszych nowości produktowych w najważniejszych kategoriach. Laureaci badania wyłaniani są przez JURY, składające się z przedstawicieli najbardziej liczących się na rynku sieci handlowych, stacji paliw, drogerii, aptek oraz hurtowni. Zadaniem jurorów jest przetestowanie zgłoszonych do badania produktów i ocena ich potencjału rynkowego.

PARTNEREM HONOROWYM PROJEKTU „PERŁY RYNKU” JEST BUSINESS CENTRE CLUB”’

Gratulujemy wygranej i czekamy na kolejne Nagrody.

Poprzedni

DEEP_PLEX HAIR SYSTEM Wszystko, czego potrzebują Twoje Włosy!

Następny

Witamina młodości - najlepsze kosmetyki z witaminą C

Zobacz również to: