fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Długie zimowe wieczory sprzyjają rodzinnej integracji, szczególnie w sielski, świąteczny czas. Wspólne planszówki, czy filmowy wieczór nie tylko zagwarantują świetną zabawę, ale też zacieśnią więzi. W takich okolicznościach trudno obyć się bez ciepłych i wygodnych ubrań rekreacyjnych.

Kolekcja ubrań WYJĄTKOWA WYGODA DLA KAŻDEGO to doskonały wybór zarówno dla zwolenników aktywnego wypoczynku, jak i fanów bardziej „kanapowego” spędzania wolnego czasu. W ofercie oprócz dresów i wygodnych bluz znajduje się bielizna, szlafroki i piżamy dla dzieci i dorosłych oraz książki i gry, które umilą czas spędzany w rodzinnym gronie. Bawełna oraz papier, które zostały użyte przy ich produkcji pochodzą z odpowiedzialnych źródeł wpisując się w politykę zrównoważonego rozwoju marki Tchibo.

Tchibo – historia firmy sięga roku 1949 kiedy to pochodzący z Hamburga kupiec Max Herz wpadł na pomysł wysyłkowej sprzedaży kawy. Z czasem oferta firmy poszerzała się o produkty z kategorii gospodarstwa domowego, dekoracji, mody czy sportu. Pierwszy sklep Tchibo otwarto w Hamburgu w 1955 roku. Obecnie Tchibo ma już ponad 1000 sklepów na całym świecie. Ponadto w 9 krajach Europy oferuje sprzedaż w sklepach internetowych. Firma oferuje swoim klientom niepowtarzalny asortyment – co tydzień nowe inspiracje. Tchibo jest zdobywcą nagrody The National German Sustainability Award 2016.

Poprzedni

PUCHÓWKA ZAWSZE MODNA

Następny

KOSMETYCZNA PREMIERA 2020 w zestawie świątecznym od KLAPP COSMETICS!

Zobacz również to: