fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Ściereczki nasączane to zdecydowanie jeden z najlepszych pomocników do sprzątania, który pojawił się na sklepowych półkach na przestrzeni ostatnich lat. Do kuchni, łazienki, podłogi, luster – są skuteczne i zawsze pod ręką. Jan Niezbędny w trosce o nasze wygodne życie rozszerzył swoją ofertę o kolejne produkty. Jeszcze nie wiesz o czym mowa? Sprawdź koniecznie!

Zawsze pod ręką

Niezależnie od tego, czy należysz do osób noszących okulary korekcyjne bądź popularne „zerówki”, czy też nie,  z pewnością na co dzień borykasz się z problemem nieestetycznych smug – na okularach przeciwsłonecznych, na ekranie smartfona, tabletu, czy laptopa. Na pewno nie raz zdarzyło ci się sięgnąć po chusteczkę, ręcznik papierowy albo po prostu skorzystać z rękawa własnego swetra, aby pozbyć się uporczywych zanieczyszczeń. A to duży błąd. Czyszcząc w ten sposób, narażasz soczewki okularów oraz ekrany na zarysowania, a efekt i tak pozostaje daleki od krystalicznej czystości.

Wychodząc naprzeciw naszym potrzebom, Jan Niezbędny umieścił w swojej ofercie ściereczki nasączane do okularów i ekranów. Opakowanie zawiera 30 sztuk (obecnie otrzymasz jeszcze 2 gratis!) pojedynczo zapakowanych ściereczek, dzięki czemu zawsze możesz mieć jedną przy sobie – w portfelu, kieszeni, czy torebce. Ściereczki są bardzo delikatne, dlatego też nie pozostawiają smug ani nawet najmniejszych zarysowań.

Bez smug i zanieczyszczeń

Ściereczki sprawdzą się przy czyszczeniu okularów, ale również przy przecieraniu ekranów podręcznych urządzeń, takich tak smartfon, tablet, czy laptop. Powinniśmy dbać o ich czystość nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim, z uwagi na namnażające się na nich bakterie. Jak wynika z badań, ilość zarazków na smartfonie jest porównywalna do tej, która znajduje się na klamce w toalecie miejskiej. Brzmi strasznie, jednak to prawda. Dlatego dbaj o to, aby otaczające cię przedmioty były na bieżąco czyszczone.

Jak cię widzą, tak cię piszą

Stare, jednak nadal aktualne przysłowie. Nasz wygląd bardzo mocno wpływa na to, jak odbierają nas inni. Jednym z elementów podlegających ocenie jest nasza garderoba, a konkretniej buty. Na pewno nie raz zdarzyło ci się wejść w błoto czy kałużę przed ważnym spotkaniem. Sucha chusteczka jedynie rozmazuje brud, a więc co robić? Jan Niezbędny znalazł już na to radę. W gamie produktów sprawiających, że żyje nam się wygodniej, znajdziesz ściereczki nasączane do obuwia oraz galanterii skórzanej. Podobnie jak w przypadku ściereczek do okularów i ekranów, są pakowane pojedynczo, dzięki czemu nie wysychają i nie ma konieczności noszenia przy sobie całego pudełka.

Jak to działa?

Ściereczki zawierają naturalny wosk pszczeli, co sprawia, że nie tylko czyszczą, ale po przetarciu pozostawiają również połysk, bez konieczności polerowania. Dodatkowo, działają antystatycznie oraz chronią obuwie przed szkodliwym działaniem wody. Jeżeli martwisz się o tłusty film, który mogą zostawić na dłoniach, to zupełnie niepotrzebnie. Nie dość, że nie pozostawiają na dłoniach poczucia lepkości, to jeszcze mają przyjemny, delikatny zapach. Nie wierzysz? Przetestuj! I radzimy zaopatrzyć się od razu w zapas opakowań, ponieważ mogą uzależnić.

Nasza rada? Zawsze trzymaj ściereczki nasączane w pobliżu (na przykład w szufladzie w biurku) oraz miej zawsze jedną awaryjną w torebce, czy kieszeni i żyj wygodniej!

Niezbędne ściereczki od Jana:

  1. Jan Niezbędny, ściereczki nasączane do obuwia i galanterii skórzanej, 16 szt., cena ok. 5,50 PLN;
  2. Jan Niezbędny, ściereczki nasączane do okularów i ekranów, 30 szt. + 2 gratis, cena ok. 5,50 PLN;

 

Poprzedni

Bukiet róż dla pięknej cery od Herla Cosmetics

Następny

PEEL MISSION Lift Cream

Zobacz również to: