fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

W tym roku więcej czasu spędzamy w domu. I więcej czasu poświęcimy na jego świąteczne dekorowanie. Poznaj 10 trików dyrektor kreatywnej Westwing – Marty Suchodolskiej i odmień swoje wnętrze na nadchodzące Święta!

#1 ŚWIĄTECZNA TACA

Ułóż na tacy ulubione bombki, świeczki lub inne ozdoby, tworząc z nich oddzielną dekorację. Możesz ją postawić na stole lub komodzie, a także łatwo przenosić z jednego miejsca w drugie.

#2 KONSOLA & BAREK W ŚWIĄTECZNYM STYLU

Wyeksponuj drinki, dekoracje na barku lub innym meblu z wolnym blatem (stoliku, konsoli, komodzie). Postaw eleganckie lustro i dodaj klimatyczne dekoracje: figurki, bombki na tacy, świeczki, lampki. Zaskoczysz w Święta wszystkich gości!

#3 DEKORACJE NA UCHWYTACH

Wykorzystaj klamki i uchwyty do mebli na dodatkowe ozdoby. Powieś gotowe zawieszki lub stwórz własne dekoracje, np. z gałązek świerku lub suszonych pomarańczy.

#4 CHOINKOWY LAS

Zapełnij puste miejsce na podłodze małymi choinkami. Ustaw blisko siebie kilka drzewek (żywych lub sztucznych) różnej wielkości. Im więcej, tym lepszy efekt!

#5 GAŁĄZKA Z BOMBKAMI

Wstaw do dużego wazonu gałązkę i zawieś na niej ozdoby choinkowe. Taką dekorację możesz umieścić w każdym pomieszczeniu zamiast miniaturowej choinki lub powiesić nad świątecznym stołem.

#6 DEKORACJE POD KLOSZEM

Pod eleganckim, szklanym kloszem każda dekoracja zyska odrobinę świątecznej magii!

#7 LATARENKI I LAMPKI

Postaw obok siebie latarenki różnej wysokości i wstaw do nich świece o sezonowych zapachach. W ten sposób wyczarujesz magiczną atmosferę po zmroku.

#8 WIENIEC NA KRZEŚLE

Powieś na oparciach krzeseł efektowne wieńce. Dzięki temu strefa jadalniana będzie odświętnie udekorowana, a na stole pozostanie wolne miejsce na potrawy.

#9 ALTERNATYWNA CHOINKA

Wykorzystaj puste miejsce na ścianie na oryginalną choinkę. Zawieś lampki lub łańcuchy, odwzorowując kształt drzewka. To idealny pomysł do sypialni lub mniejszych mieszkań.

#10 GWIAZDY!

Wypełnij cały dom gwiazdami. W oknie powieś supermodne dekoracje w stylu origami, a na płaskich powierzchniach ustaw lśniące figurki i ozdoby LED. Stworzysz wyjątkowy, magiczny nastrój!

Poprzedni

MAKIJAŻ 10-MINUTOWY z IUNO Cosmetics

Następny

Galapagos przedstawia: GRA O TRON

Zobacz również to: