fbpx
wtorek, 23 lipca 2024

Do jakich kolorów pasuje czerń?

Czerń jest uniwersalna, dlatego pasuje do wszystkich kolorów i można ją dowolnie z nimi zestawiać. Z jasnymi barwami da efekt stylowego kontrastu, natomiast z ciemnymi – tajemniczej głębi.

Dlaczego czerń nigdy nie wychodzi z mody?

Czarny kolor, podobnie jak biały, jest ponadczasowy, dlatego zawsze będzie w modzie. Możesz mieć pewność, że nawet za kilka lat nie przestanie być mile widziany we wnętrzach.

czerń we wnętrzach

Czy czerń może wyglądać lekko we wnętrzu?

Oczywiście! Kilka czarnych akcentów doda aranżacji charakteru, nie przytłaczając jej. Nawet meble w tym kolorze mogą wyglądać lekko, jeżeli będą miały ażurową konstrukcję lub cienkie nóżki.

Z jakim stylem wnętrza najlepiej współgra czerń?

Najczęściej pojawia się aranżacjach w stylu Modern, ponieważ tworzy z jasnymi barwami wyrazisty kontrast tonalny, który wzmacnia wrażenie nowoczesności. Możemy jednak użyć jej w każdym stylu, któremu chcemy dodać pazura.

Czy czerń jest wystarczająco elegancka?

Tak! Czarny kolor bezsprzecznie uszlachetnia aranżację. Jeżeli chcesz dodać wystrojowi jeszcze więcej szyku, wybierz meble lub akcesoria o jednolitej, błyszczącej powierzchni lub zestaw czarny kolor ze złotem czy lustrzaną taflą.

czerń we wnętrzach

Poprzedni

Jak zatrzymać odrobinę złotej jesieni we własnym odbiciu?

Następny

Smacznie i zdrowo – na dzień dobry! Sante (nie tylko) dla dzieci

Zobacz również to: