fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Tajlandia to jedyny kraj Azji Południowo – Wschodniej, który nigdy nie był europejską kolonią. TAJ znaczy wolny, a Tajlandia jest krajem ludzi wolnych. W pięknej Tajlandii możemy znaleźć wszystko – piękną naturę, fascynującą kulturę i historię, rajskie plaże, wachlarz obłędnych smaków i zapachów, przyjaznych ludzi, spokój, ale też szaleństwa do białego rana. Tajlandia na otwartej dłoni podaje wszystko, co kojarzy się z Orientem.

Tajski system wartości opiera się na harmonii, szacunku i czerpaniu radości z życia. Taki fundament w połączeniu z przyjaznym nastawieniem do świata i uśmiechem mieszkańców skutkuje świetną atmosferą, komfortem podróżowania i ogólnym poczuciem bezpieczeństwa. Tajowie bardzo szybko i chętnie nawiązują relacje z przybyszami z zagranicy. Ten naród pozostawia dobre wrażenie na długo, a wizyta w Tajlandii może tylko potwierdzić opinię, że to najbardziej przyjaźni ludzie na świecie. Tajlandia to przede wszystkim bogactwo smaków, aromatów i roślin. To tam wybierają się przybysze ze wszystkich stron świata, spragnieni wonnych dań i zapachów. To tam rytuał parzenia herbaty to prawie rytualny taniec.

Napar pełen pasji

Marka Natura Organica®, ekspert w dziedzinie sprowadzania z zakątków świata najlepszych mieszanek herbat, wprowadza na rynek edycję herbat premium Thai Organic®. Stworzone przez Natura Organica są dedykowane marce Thai Organic®, czyli sieci nowoczesnych salonów masażu z terapeutkami z Tajlandii. Nowa edycja herbaty Thai Organic® to wyselekcjonowana mieszanka trawy cytrynowej pochodzącej z plantacji rodziny Phutawan (wschodnia Tajlandia), kawałków dyni, imbiru z dodatkiem koenzymu Q10 i witaminy C. Herbata jest produktem w pełni organicznym, stworzonym bez kompromisów. Herbatka pobudza, orzeźwia w upalne dni i podnosi koncentrację. Działa przeciwwirusowo i antybakteryjnie, wspomaga trawienie. Zaparzona na noc łagodzi stany napięcia wewnętrznego.

Każde opakowanie herbaty Thai Organic® to osiem ręcznie szytych saszetek z wysokojakościowym suszem ziół. Każdą saszetkę możemy zaparzać minimum 2 razy bez obaw o jakość naparu. Herbatka to produkt w pełni organiczny, a białe opakowanie herbaty akcentuje te cechę konsumentowi. Opakowanie utrzymane w gustownej kompozycji zieleni i bieli podkreśla naturalne pochodzenie herbaty.

WIODĄCY PLANTATOR trawy cytrynowej dla marki

Trawa cytrynowa (palczatka cytrynowa, pymbopogon citratus) w mieszankach ziół Natura Organica’ pochodzi z plantacji rodziny Phutawan na wschodzie Tajlandii. Rodzina uprawia trawę cytrynową od ponad 40 lat. Obecnie plantację w pełni naturalny i tradycyjny sposób prowadzi Poom Phutawan, syn założyciela, który łącznie uprawia i zbiera kilkanaście różnych odmian trawy cytrynowej

Jedynym oficjalnym producentem i dystrybutorem Herbaty Thai Organic® w Polsce jest Natura Organica®.

Cena herbaty Thai Organic®: ok. 49,00 PLN

Do nabycia w sieci salonów masażu tajskiego Thai Organic www.thaiorganic.pl, w Pijalniach Ziół Natura Organica www.pijalnieziol.pl oraz oficjalnym sklepie internetowym Natura Organica www.sklep.naturaorganica.pl
Zapraszamy na: www.thaiorganic.pl

Poprzedni

OLEJEK CBN NAJLEPSZYM SPOSOBEM NA BEZSENNOŚĆ

Następny

Odkryj piękno swoich brwi i rzęs z RADICAL®

Zobacz również to: