fbpx
czwartek, 29 lutego 2024

Pierwsza randka decyduje o tym, czy dana znajomość ma szansę przeobrazić się w coś więcej. Jeśli bardzo zależy ci na mężczyźnie, z którym się umówiłaś, koniecznie przeczytaj nasze porady na udaną randkę!

Pierwsza randka? Pozostaw dobre wrażenie!

Jak pozostawić po sobie dobre wrażenie? To i proste i trudne jednocześnie: bądź pozytywna i przekonana o swojej wartości. Kobiety niepewne siebie lub wrogo nastawione do otoczenia, nie są pociągające. Tak więc postaw na poczucie humoru, uprzejmość, dystans do siebie i ciepło. Zdecydowanie odrzuć pychę, nadmierny krytycyzm i pesymizm.

Błędy popełniane przez kobiety w trakcie randki

Największe błędy to po prostu złe maniery, takie jak nieuprzejmość wobec obsługi, żucie gumy, czy nieustanne sprawdzanie telefonu lub odbieranie go w trakcie spotkania. Będąc na randce, bądź tam w 100 procentach, a nie tylko połowicznie. Nie rozglądaj się po sali, nie witaj się z co drugą osobą – zamiast tego poświęć pełną uwagę swojemu rozmówcy.

O czym rozmawiać na randce?

Pierwsza randka to nie sesja terapeutyczna, tak więc nie streszczaj mu całego swojego życia, a już szczególnie wystrzegaj się opowiadania jakichś głębokich przeżyć. Na to będzie czas wtedy, gdy zdecydujecie się lepiej poznać. Unikaj nadmiernego narzekania i nawiązywania do negatywnych rzeczy. Temat zabroniony to twój eks.

Podstawą udanej randki jest lekka i pozytywna atmosfera. Spróbujcie znaleźć wspólne tematy do rozmowy – im więcej was będzie łączyć, tym lepiej spędzicie ze sobą czas.

Poprzedni

Jak nosić ugly shoes – nowości od PRIMAMODA

Następny

Święta pachnące relacją…

Zobacz również to: