fbpx
sobota, 25 maja 2024

Kulki gejszy znane były w Kraju Kwitnącej Wiśni już od IV w.n.e. W świetle prowadzonych przez seksuologów badań wynikło, że większości społeczeństwa kojarzą się one jedynie z erotyką, natomiast o zastosowaniu w urologii oraz w ginekologii wiedziała niewielka część badanych. Podobnie jak niewielu ludzi zdawało sobie sprawę, że mężczyźni również mogą z nich korzystać. Jeśli do tej pory nie zdawałaś sobie sprawy, jak pomocny może to być gadżet albo jeśli pragniesz pogłębić wiedzę na ich temat, warto byś przeczytał poniższy artykuł.

Jakie korzyści mogą wynikać ze stosowania kulek gejszy?

Kulki gejszy, które nazywane są również waginalnymi, służyć mają do ćwiczeń mięśni Kegla. W wyniku ich działania mięśnie stają się mocniejsze, zaś sama pochwa w większym niż dotąd stopniu elastyczna. Arnold Kegel jako pierwszy w sposób analityczny opisał ich funkcjonowanie, zaadaptował na potrzeby Europejek, używane przed wiekami w Japonii kulki gejszy, zwane też kulami miłości. Zadaniem tego gadżetu jest sprawienie, by kobiety odczuwały większą satysfakcję z przeżywanego aktu miłosnego. Jeśli również Ty chcesz, by Twój seks z partnerem był lepszy jakościowo, warto zainwestować w kulki. Warto pamiętać, że nie jest to jedyne zastosowanie, gdyż pomagają również w leczeniu kobiet cierpiących na niewydolność pęcherza.

Jakie są rodzaje kulek gejszy dostępne na rynku?

Warto wiedzieć, że gadżet ten występuje w kilku różnych rodzajach. Pierwszym będą kulki progresywne, które mają za zadanie wspomaganie pań do gry wstępnej, nazywane są również terminem grawitacyjnych. Jeśli zależy Ci na ćwiczeniu mięśni Kegla, postaw na kulki biofeedback, ich waga jest niewielka, natomiast charakteryzuje je niezwykle skomplikowany kształt. Ponadto można wymienić kulki silikonowe oraz wibrujące. Do tych ostatnich, dołączony jest pilot na baterie, za pomocą którego możesz regulować poziom wibracji mechanizmu, który znajduje się w środku. Mogą one okazać się doskonałym prezentem dla Twojego partnera. Oto właśnie kulki gejszy – opinie sprawią, że nie pożałujesz!

Kiedy stosować kulki gejszy?

Wraz z wiekiem, miednica staje się coraz słabsza. Jeśli chcesz zadbać o wzmocnienie dna miednicy, kulki gejszy doskonale posłużą w tym celu. Dzięki nim zapanujesz nad pęcherzem, a także podtrzymasz miednicę. W świetle przeprowadzonych badań wykonanych przez seksuologów, respondentki wskazały, że kulki gejszy stanowią dla nich wspaniały gadżet pozwalający wzmacniać miednicę. Kobiety, które mają tendencje do wypadania macicy, również dzięki zastosowaniu tego gadżetu poradzą sobie ze swoim kłopotem. W końcu kulki gejszy posłużą wszystkim tym paniom, które nie są do końca usatysfakcjonowane jakością swego życia seksualnego, dzięki ich zastosowaniu zaczną odczuwać mocniejsze bodźce, cieszyć się życiem i chwilami upojenia z partnerem.

Ważne jest też, by mieć świadomość, że nie wolno używać kulek gejszy w trakcie ciąży, gdyż jest to okres, gdy mięśnie Kegla w nadmiernym stopniu obciążone są przez płód, dlatego też każda dodatkowa ingerencja może zakończyć się komplikacjami. Do zakończenia okresu połogu lepiej wstrzymać się z używaniem tego gadżetu, warto odbyć rozmowę z lekarzem, który jako specjalista w dziedzinie medycyny odpowie, kiedy do tej zabawki wrócić.

Gdzie dokonać zakupu kulek gejszy?

Decydując się na zakup kulek gejszy, warto stawiać jedynie na sprawdzone butiki erotyczne, jednym z nich będzie Oh Paris. W tym cenionym butiku erotycznym odnajdziesz zarówno kulki pojedyncze jak też podwójne. Klientki decydują się często na jajeczko wibrujące Lovense Lush, które jest szeroko rekomendowane oraz spotyka się z bardzo pozytywnymi opiniami. Równie chętnie sięgają po model LELO – lula smart bead, który dla wielu kobiet stał się prawdziwym wybawieniem z ich kłopotów.

Jeśli dotychczas nie stosowałaś kulek gejszy, niczym się nie przejmuj, gdyż w tym ekskluzywnym sklepie do produktów dołączona jest fachowa instrukcja, gdzie umieszczone jest krok po kroku, w jaki sposób stosować ten erotyczny gadżet.

Poprzedni

Jak wybrać wygodne i praktyczne buty na zimę

Następny

MAKIJAŻ ZDROWY DLA SKÓRY I PRZYJAZNY ŚRODOWISKU

Zobacz również to: