CURAPROX AWANGARDE Limitowana edycja CS 5460 ultra soft


Awangardowy design i nietuzinkowe kolory – oto wyróżniki limitowanej linii „Avant-garde” CS 5460 marki Curaprox. Do wyboru mamy cztery wyjątkowe połączenia kultowej szczoteczki: pierwsze oferujące zestawienie grafitu z delikatnym odcieniem pudrowej brzoskwini, drugie łączące soczysty neonowy limonkowy z głębokim granatem, trzecie to połączenie delikatnego błękitu i zdecydowanego oranżu, a czwarte to klasyczna czerwień i radosny żółty.

CS 5460 – awangardowy dwupak dla miłośników designu i… zdrowych zębów!

Linia CS 5460 ultra soft podbiła nasze serca dzięki niezwykłej delikatności oraz wyjątkowemu designowi, który przenosi sztukę mycia zębów na zupełnie nowy poziom. Dzięki zastosowaniu na główce aż 5460 pojedynczych, ultracienkich włókien CUREN® szczoteczka jest zarówno niezwykle miękka, jak i bardzo skuteczna! Tak duża ich liczba sprawia, że włosie jest niezwykle gęste, przez co efektywnie czyści powierzchnię zębów nie powodując nadwrażliwości czy innych uszkodzeń mechanicznych dziąseł. Co więcej opatentowane włosie CUREN® nie nasiąka wodą podczas mycia, przez to zachowuje swoje właściwości czyszczące. Niewątpliwą zaletą jest również lekko odchylona główka oraz ośmiokątna rączka szczoteczki pomagająca wygodnie utrzymać ją pod prawidłowym kątem 45 stopni w kierunku linii dziąseł.

Cena dwupaku: 40 zł

Produkty szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach
i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl

CURAPROX to marka szwajcarskiej firmy Curaden AG z siedzibą w Kriens koło Lucerny. Curaden AG jest pionierem i ekspertem w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej.  Wszystkie produkty Curaprox są tworzone  i opracowywane w Szwajcarii od 1972r.

Poprzedni Pielęgnacja włosów w zimie. Naturalne sposoby
Następny Włosy zniszczone i osłabione farbowaniem – jak sobie z nimi poradzić?