fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Kosmetyki to od lat jedne z najchętniej wręczanych i z największą radością otrzymywanych gwiazdkowych upominków. Doskonale wie o tym włoska marka KIKO MILANO, która w tym roku przygotowała aż 9 różnych zestawów prezentowych z kolekcji Holiday Première! Ta  dziewiątka to strzał w 10!

Każdy zestaw prezentowy KIKO MILANO zawiera pasujące do sobie produkty, umożliwiające wykonanie perfekcyjnego makijażu ust lub oczu. Zamknięto je albo w eleganckich złotych etui z efektem pikowania albo w specjalnie zaprojektowanych pudełkach, dla których inspiracją była najwspanialsze włoskie teatry ze swoją architekturą i zdobieniami.

Iconic Eyes Gift Set to zestaw do makijażu oczu, który zawiera: neutralizującą i utrwalającą bazę do oczu Neutral Eye Base, płynny eyeliner w kałamarzu Precision Eyeliner, czarną kredkę do oczu Intense Colour Long Lasting Eyeliner 16, paletę 9 cieni do powiek o różnych wykończeniach New Glamour Multi Finish Eyeshadow Palette 02 oraz tusz do rzęs zapewniający maksymalny efekt objętości i podkreślenia Maxi Mod Volume & Definition Mascara.

Exclusive Beauty Gift Set to zestaw dwóch bestsellerów marki, który zawiera kultową pomadkę 2 w 1 o długotrwałym efekcie Unlimited Double Touch 103 oraz wodę perfumowaną z drzewnej rodziny zapachowej Holiday Première L’Étoile White Eau De Parfum.

Matte Desie Lips Gift Set to zestaw zapewniający nieskazitelny wygląd ust w każdej sytuacji, który zawiera: pomadkę do ust o płynnej konsystencji niepozostawiającej śladów, lekką i supernapigmentowaną Lasting Matte Veil Liquid Lip Colour oraz kredkę do ust o bogatej, kremowej konsystencji Smart Fusion Lip Pencil.

Total Look Makeup Gift Set to zestaw do makijażu w stylu super glam, który zawiera: cień do powiek o podwójnym zastosowaniu na sucho i na mokro Water Eyeshadow 200, tusz zapewniający panoramiczną objętość i zagęszczenie rzęs Extra Sculpt Volume Mascara oraz nawilżający błyszczyk do ust z efektem 3D 3D Hydra Lipgloss 20.

Made To Shine Makeup Gift Set to zestaw do wykonania pełnego blasku makijażu, który zawiera paletę 4 cieni do powiek z metalicznym wykończeniem Holiday Première Made To Shine Eyeshadow Palette 01, pomadkę do ust o efektownym metalicznym wykończeniu brokatowym i zapachu piernika Holiday Première Sparkling Lipstick 01 oraz wykonane ze złotej tkaniny z efektem pikowania etui na produkty do makijażu i akcesoria.

Forever Together Makeup Gift Set to zestaw do nieskazitelnego makijażu ust i bajecznie dopasowanego manicure, który zawiera lakier do paznokci zapewniający intensywny głęboki kolor z efektem połysku New Power Pro Nail Lacquer, pomadkę 2 w 1 o dużej trwałości Unlimited Double Touch oraz wykonane ze złotej tkaniny z efektem pikowania etui na produkty do makijażu i akcesoria.

Gorgeous Eyes Gift Set to zestaw do podkreślenia oczu eleganckim makijażem, który zawiera tusz zapewniający panoramiczną objętość i zagęszczenie rzęs Extra Sculpt Volume Mascara, cień do powiek w sztyfcie o trwałości do 24 godzin Long Lasting Eyeshadow Stick 05, eyeliner w pisaku UltimatePen Eyeliner 01 oraz wykonane ze złotej tkaniny z efektem pikowania etui na produkty do makijażu i akcesoria.

Black Duo Eyes Gift Set to zestaw nadający spojrzeniu magnetyzmu, który zawiera tusz zapewniający panoramiczną objętość rzęs i ich długotrwałe podkreślenie 24h Long Lasting & Panoramic Volume Mascara, automatyczną kredkę do oczu Lasting Precision Automatic Eyeliner And Khôl 16 oraz wykonane ze złotej tkaniny z efektem pikowania etui na produkty do makijażu i akcesoria.

Essential Minis Eyes Gift Set to zestaw do podkreślenia rzęs wymarzonym makijażem, który zawiera minitusz do rzęs zwiększający objętość, zapewniający pełne i podkreślone rzęsy od nasady aż po końce, również w podróży Volume Mascara, dwufazowy płyn do demakijażu w rozmiarze mini Pure Clean Eyes & Lips Mini oraz wykonane ze złotej tkaniny z efektem pikowania etui na produkty do makijażu i akcesoria.

  • Iconic Eyes Gift Set: rekomendowana cena detaliczna 206 zł
  • Exclusive Beauty Gift Set: rekomendowana cena detaliczna 172 zł
  • Matte Desie Lips Gift Set: rekomendowana cena detaliczna 62 zł
  • Total Look Makeup Gift Set: rekomendowana cena detaliczna 124 zł
  • Made To Shine Makeup Gift Set: rekomendowana cena detaliczna 144 zł
  • Forever Together Makeup Gift Set: rekomendowana cena detaliczna 77 zł
  • Gorgeous Eyes Gift Set: rekomendowana cena detaliczna 115 zł
  • Black Duo Eyes Gift Set: rekomendowana cena detaliczna 81 zł
  • Essential Minis Eyes Gift Set: rekomendowana cena detaliczna 62 zł

Kosmetyki prestiżowej marki dostępne na stronie tagomago.pl, cosibella.pl, hebe.pl, perfumeria.pl, empik.pl, ladymakeup.pl, pachnidelko.pl oraz mintishop.pl.

Poprzedni

Lifting twarzy w domu

Następny

PELÉ

Zobacz również to: