fbpx
wtorek, 23 kwietnia 2024

Woda Rozświetlająca – w 100% naturalny eliksir

„Woda Rozświetlająca to produkt, który koniecznie trzeba mieć w torebce. Ta ożywcza mgiełka o wielu zastosowaniach jest wielkim sojusznikiem kobiet”. Mathilde Thomas

W 2019 r. Caudalie prezentuje limitowaną edycję swojej Wody Rozświetlającej – prawdziwego bestsellera tej marki. Kultowa mgiełka wymyślona 22 lata temu przez Mathilde Thomas, założycielkę Caudalie, dostępna jest teraz w nowym flakonie. Ta unikatowa edycja, jednocześnie nowoczesna i romantyczna, czerpie inspirację z roślinnej kompozycji Wody Rozświetlającej, wytwarzanej tylko z naturalnych składników.

KULTOWA FORMUŁA

W 1997 r. Mathilde Thomas odkryła historyczną recepturę eliksiru młodości, wymyślonego w XVI wieku przez królową Węgier. Natychmiast się zakochała w „urodzie w sprayu” i zaadaptowała tę niezwykłą formułę złożoną w 100% z naturalnych składników i pełną cennych, rzadkich roślin. Tak powstała Woda Rozświetlająca Caudalie, która z czasem stała się kultowym, niezbędnym dla każdej kobiety produktem.

GWIAZDA KULIS

Woda Rozświetlająca to przyjaciółka nieskazitelnego makijażu. Jest ostatnim etapem makijażu stosowanym przez niezliczonych wizażystów i gwiazdy na całym świecie.

Doskonale zmniejsza ziarnistość skóry przed makijażem. Przedłuża także jego trwałość, niezależnie od okoliczności. Za kulisami pokazów mody używa się jej jako utrwalacza makijażu, zanim modelki wyjdą na wybieg. Jeżeli spryska się nią blender lub pędzel, działa antybakteryjnie i gwarantuje świeżą, pełną blasku cerę przez cały dzień. Dodana do kremu rozrzedza go i odświeża skórę już w chwili jego nałożenia.

Mgiełka o wielu zastosowaniach:

  • Utrwala makijaż
  • Wygładza rysy twarzy i zmniejsza ziarnistość skóry
  • Uspokaja i ożywia umysł
  • Można nią spryskiwać poduszki
  • W lecie warto ją przechowywać w lodówce, żeby jeszcze lepiej odświeżała
  • Idealna w podróży. Przydaje się do nawilżania skóry w samolocie.

Cena: 144,50 PLN – 100 ml

Poprzedni

Najpiękniejsze tornistry w stylu vintage, których pozazdrościsz swoim dzieciom. Tak właśnie kształtuje się szkolna moda

Następny

ORIENTANA maska z naturalnego jedwabiu na twarz

Zobacz również to: