fbpx
poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Światło słoneczne jest nieodłącznym elementem naszego życia. Ciepłe promyki przenikają naszą duszę i dodają każdemu dniu radości i szczęścia, zwłaszcza podczas beztroskiego wypoczynku. Ponadto umożliwiają produkcję witaminy D3, odpowiadającej za prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Pomimo wielu zalet, słońce w nadmiarze może powodować negatywne i nieodwracalne skutki – przyspiesza proces starzenia, uszkadza skórę, a nawet powoduje poważne choroby.

Jak pogodzić nasze zapotrzebowanie na energię słoneczną z obawą przed szkodliwym promieniowaniem UV?

Odpowiedzią na to pytanie jest linia aloesowych kosmetyków Herbal Care SUN. Produkty przeznaczone do ochrony przeciwsłonecznej zapewnią bezpieczeństwo Twojej skórze.

Czerpiąc z bogactw tradycji zielarskiej receptury Herbal Care SUN zostały oparte na cenionych od wieków surowcach roślinnych i wyselekcjonowanych składnikach aktywnych. Połączenie soku z aloesu i łagodzącej wody termalnej z fotostabilnymi filtrami organicznymi oraz mineralnymi UVA, UVB, umożliwiło stworzenie kosmetyków zapewniających bezpieczne opalanie i najlepszą pielęgnację. Produkty cechują formuły wodoodporne oraz piaskoodporne i dedykowane są dla całej rodziny.

W linii znajdziemy roślinną wodoodporną emulsję do opalania SPF 15. Zapewnia ona średnią ochronę i intensywne nawilżenie skóry. Inną propozycją jest roślinna wodoodporna emulsja do opalania z wysoką ochroną SPF 30.

Osoby o jasnej karnacji mogą odczuwać bardziej negatywne skutki ekspozycji na słońce, dlatego właśnie powinny zadbać o ochronę z wysokim filtrem. Doskonałym rozwiązaniem będzie roślinne wodoodporne mleczko do opalania o bardzo wysokiej ochronie SPF 50. Produkt dedykowany wszystkim członkom rodziny od 3 roku życia. Dla zapewnienia bezpieczeństwa delikatnej skórze twarzy wykorzystaj nawilżający krem ochronny do twarzy SPF 50. Powstał on z myślą o każdym rodzaju cery i jednocześnie jest idealny pod makijaż. Do dyspozycji mamy również specjalistyczne roślinne wodoodporne mleczko do opalania SPF 50 dla dzieci już od 1 roku życia.

SOS roślinny kojący balsam po opalaniu powinien znaleźć się w każdej wakacyjnej kosmetyczce. Posiada lekką formułę i błyskawicznie koi, nawilża oraz przynosi ulgę rozgrzanej skórze. Zawiera 10% nawilżającego soku z aloesu, wodę termalną i kojący D-pantenol.

  • Roślinna wodoodporna emulsja do opalania SPF 15 ALOES z wodą termalną 18,99 zł/ 150ml
  • Roślinna wodoodporna emulsja do opalania SPF 30 ALOES z wodą termalną 18,99 zł/ 150ml
  • Roślinne wodoodporne mleczko do opalania SPF50 familijne ALOES z wodą termalną 30,99 zł/200ml
  • Roślinne wodoodporne mleczko do opalania SPF50 dla dzieci ALOES z wodą termalną 30,99 zł/150ml
  • Roślinny nawilżający krem ochronny do twarzy SPF50 ALOES z wodą termalną 20,99 zł/50ml
  • SOS Roślinny kojący balsam po opalaniu ALOES z wodą termalną 11,99 zł/200ml
Poprzedni

WRANGLER PRZEDSTAWIA ŚWIATOWĄ PLATFORMĘ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU: WECARE WRANGLER™

Następny

Myślenie czarno-białe

Zobacz również to: