fbpx
czwartek, 25 kwietnia 2024

Najdroższa przyprawa świata, ze względu na swój unikalny skład, nie tylko dodaje wyjątkowego aromatu potrawom, ale jednocześnie doskonale wpływa na naszą urodę. Szafran, bo o nim mowa, stanowi główny składnik linii HERBS dedykowanej skórze dojrzałej oraz cienkim i pozbawionym blasku włosom. Zastosowany w kosmetykach marki olej szafranowy pozyskiwany z wytwornego kwiatu kanaryjskiego szafranu jest nadzwyczaj bogaty w witaminę E i karotenoidy, a także posiada znakomite właściwości ochronne i rewitalizujące.

Przeciwstarzeniowy szampon OLEJ SZAFRANOWY

Za skuteczność szamponu odpowiada olej szafranowy, nadzwyczaj bogaty w witaminę E, o znakomitych właściwościach ochronnych i kondycjonujących cienkie i pozbawione blasku włosy. Jego rewitalizująca formuła przywraca włosom zdrowy i młody wygląd. W kosmetyku znajdziemy także sekwencyjnie uwalniający regenerujące składniki Keratrix™, dyscyplinujący i nadający blask kompleks aminokwasowy oraz dogłębnie restrukturyzujące fitolipidy. Dzięki szamponowi włosy są czyste, nawilżone i lśniące, mocne i zregenerowane, lekkie i pełne objętości.

Rewitalizująca maska OLEJ SZAFRANOWY

Rewitalizująca maska kondycjonująca włosy zwiększa ich elastyczność i przywraca im blask oraz młody wygląd. Wszystko dzięki połączeniu naturalnego oleju szafranowego, pogrubiających strukturę włosa biofunkcjonalnych peptydów, dyscyplinującego włosy i nadającego im blasku kompleksu aminokwasowego oraz kondycjonujących liposomów witaminowych i wygładzającego oraz nawilżającego d-pantenolu. Po nalożeniu maski nasze włosy będą dogłębnie odżywione i lśniące, nawilżone i pełne witalności, wyraźnie grubsze i wytrzymałe na uszkodzenia.

W linii znajdziemy także produkty do pielęgnacji twarzy i ciała:

Oleo krem OLEJ SZAFRANOWY do skóry dojrzałej

Bezwodny, multipielęgnacyjny krem o olejowej formule, który powstał z myślą o rewitalizacji i regeneracji suchych partii ciała, które utraciły elastyczność: twarzy, szyi, dekoltu, ramion i dłoni. Tajemnica jego skuteczności to: drogocenny, rewitalizujący skórę, naturalny olej szafranowy, przenikające przez barierę naskórkową liposomy wygładzające, kondycjonujące skórę odżywcze masło karite oraz zapobiegające utracie elastyczności skóry masło moringa

Nutri OLEJEK SZAFRANOWY do skóry dojrzałej

Ostatnia propozycja marki to bogaty w składniki odżywcze nutrii olejek, który rewitalizuje skórę podczas mycia nie naruszając jej warstwy hydrolipidowej. Do jego stworzenia użyto oleju pozyskanego z wytwornego szafranu, nadzwyczaj bogatego w witaminę E. Właśnie od odpowiada za znakomite właściwości ochronę i rewitalizujące skórę dojrzałą już podczas kąpieli. Jego działanie wspiera nawilżający kwas hialuronowy. Po jego użyciu skóra jest czysta i jędrna s, zregenerowana, odżywiona i wyraźnie nawilżona, zrewitalizowana i odświeżona, satynowo gładka, elastyczna i sprężysta.

Produkty marki HERBS nie zawierają silikonów ani sztucznych barwników.

  • Cena szamponu OLEJ SZAFRANOWY: 16,99 zł/400 ml
  • Cena maski OLEJ SZAFRANOW: 19,99 zł/250 ml
  • Cena oleo kremu OLEJ SZAFRANOW: 19,90 zł/100 ml
  • Cena nutrii olejku OLEJ SZAFRANOW: 19,99 zł/400 ml

Produkty dostępne w sieci Rossmann

Poprzedni

Młyn nad Czarnym Potokiem

Następny

5 porad, jak zmotywować się do treningu

Zobacz również to: