fbpx
piątek, 14 czerwca 2024

Połączenie mineralnych składników aktywnych stanowiących naturalny budulec włosa oraz esencji bursztynowej – oto postawa skuteczności linii Jantar minerały! W stanowiące bogate źródło mikro i makroelementów minerałach znajdziemy m.in. krzem, cynk i magnez. Dzięki nim są one tak łagodne, a przy tym niezwykle skuteczne. Z kolei w bursztynie znajdziemy m.in. żelazo, węgiel, magnez i krzem, które odżywią i odbudują nasze włosy. Linia z minerałami zregeneruje nasze pasma, odbuduje ich strukturę stymulując jednocześnie ich wzrost i chroniąc je przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Innowacyjna technologia stopniowego uwalniania składników aktywnych sprawia, że kosmetyki z serii Jantar z minerałami mają uniwersalny charakter pozwalający skutecznie rozwiązywać różnorodne problemy włosów oraz skóry głowy. Nawilżają włosy, nadają im pożądaną miękkość i gładkość, a jednocześnie normalizują wydzielanie nadmiaru sebum zapobiegając przetłuszczaniu się włosów. Co więcej kosmetyki z tej linii wzmacniają włosy kruche i łamliwe, a także zapobiegają rozdwajaniu się końcówek.

Szampon mineralny z wyciągiem z bursztynu i minerałami

Łagodna micelarna formuła oraz bogactwo składników aktywnych sprawiają, że szampon doskonale nadaje się do codziennego stosowania na każdym rodzaju włosów. Wyciąg z bursztynu i minerałów morskich pozostawia włosy lśniące, odżywione i niezwykle miękkie.

Sekwencyjna maska mineralna z wyciągiem z bursztynu i minerałami

Żelowa bezolejowa formuła tej innowacyjnej maski umożliwia zastosowanie kosmetyku na dwa sposoby. Pierwszy to spłukanie po zastosowaniu na świeżo umyte włosy. Drugi polega na pozostawieniu maski na włosach na całą noc. Formuła maski stopniowo uwalnia składniki aktywne, nie obciążając przy tym włosów, które po jej zastosowaniu są jedwabiście gładkie, lśniące, wzmocnione i odbudowane.

Lekka odżywka mineralna z wyciągiem z bursztynu i minerałami

Nawilżająco-ochronna odżywka w postaci delikatnej mgiełki z wyciągiem z bursztynu, minerałami morskimi i elektrolitami, to idealny kosmetyk do codziennego stosowania na suche lub mokre włosy. Pielęgnuje je i chroni przed negatywnymi skutkami czynników zewnętrznych, pozostawiając je gładkie, lśniące i odżywione.

Sugerowana cena szamponu 12 zł/ 330 ml
Sugerowana cena maski 15,85 zł/ 200 ml
Sugerowana cena odżywki 10,95 zł/ 200 ml

Poprzedni

Ziemia nie do życia

Następny

RADICAL® Age Architect - piękno nie tylko od święta

Zobacz również to: