fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Pocenie się to naturalny proces fizjologiczny organizmu, który reguluje temperaturę ciała oraz zapewnia kwaśne pH skórze. Niestety często jest źródłem dyskomfortu psychicznego i obniżenia pewności siebie. Z myślą o osobach z nadpotliwością, Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona pod marką Nivelazione stworzyło nowe antyperspiranty – blokery zapachu w kulce. Ich składy w 94% pochodzą z natury, co oznacza, że są przyjazne zarówno dla wegan, jak i wegetarian.

Blokery zapachu Nivelazione są delikatne, jak dezodoranty, skuteczne, jak antyperspiranty, a przy tym bezpieczne w stosowaniu, ponieważ nie blokują całkowicie procesu pocenia, lecz minimalizują uczucie dyskomfortu i zapewniają świeżość. ZAUFAJ EKSPERTOWI!

Blokery zapachu dla kobiet i mężczyzn – Nivelazione ANTI-STRESS HELP

Składy produktów w 94% pochodzą z natury, a receptury bazują na cennych właściwościach minerałów m.in. cynku, magnezu, wapnia. Blokery zapachu są skuteczne jak antyperspiranty, ponieważ zawierają innowacyjny, naturalny składnik DEOHAP dry o działaniu antyperspirującym oraz diatomit znany ze swoich właściwości absorbujących wilgoć i zapachy.

Wykazują również działanie bakteriostatyczne, tworząc nieprzyjazne środowisko dla bakterii, zatrzymują ich rozwój i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Nie zawierają alkoholu i soli aluminium, dlatego są bezpieczne i delikatne dla skóry, nawet wrażliwej. Zapewniają niezawodną ochronę, gwarantują świeżość do 24h, a co najważniejsze nie kleją się i nie pozostawiają śladów na ubraniach. Można je stosować po depilacji – nie podrażniają skóry, lecz łagodzą i koją. Mają również delikatne, przyjemne nuty zapachowe dobrane specjalnie dla kobiet i mężczyzn.

Nivelazione ANTI-STRESS HELP Bloker zapachu dla kobiet: 12,99 zł/ 50 ml
Nivelazione ANTI-STRESS HELP Bloker zapachu dla mężczyzn: 12,99 zł/ 50 ml

Poprzedni

WAKACYJNY NIEZBĘDNIK MARKI NUXE

Następny

Pierwsze światło

Zobacz również to: