fbpx
sobota, 9 grudnia 2023

Finezyjny kwiat maku, który raczy nas swą urodą każdego lata, stanowi źródło niebywale lekkiego i łagodnego oleju makowego, który doskonale wzmacnia i pielęgnuje nawet najdelikatniejsze i najbardziej zniszczone włosy. W autorskich recepturach stworzonych przez specjalistów z marki HERBS znajdziemy go w wyjątkowym micelarnym szamponie oraz emolientowej masce do włosów. Te pozbawione SLS, olejów mineralnych oraz barwników kosmetyki pomogą nam zregenerować włosy i przewrócić im miękkość, gładkość i zdrowy wygląd.

Micelarny szampon OLEJ MAKOWY

Niebywale lekki i łagodny olej makowy o doskonałych właściwościach wzmacniających delikatne i zniszczone włosy to główny składnik micelarnego szamponu marki HERBS. Kosmetyk zawiera mikroskopijnej wielkości micele, które niezwykle delikatnie a jednocześnie skutecznie oczyszczają włosy nie naruszając ich struktury. Dzięki temu włosy są czyste, nawilżone i zregenerowane, wytrzymałe na uszkodzenia, elastyczne i łatwe do rozczesania. Po zastosowaniu szamponu odzyskują gładkość i miękkość, a podrażnienia skóry głowy zostają wyłagodzone. Działanie finezyjnego maku wspiera intensywnie i długotrwale nawilżający mocznik oraz nadająca połysk i przywracająca gładkość prowitamina B5. W składzie kosmetyku nie znajdziemy SLS dzięki czemu oczyszcza nie powodując przesuszenia włosów.

Emolientowa maska OLEJ MAKOWY

Dzięki formule bogatej w emolienty maska wygładza łuski włosa i zamyka w nich składniki odżywcze aż do kolejnego mycia.

W kosmetyku znajdziemy nadzwyczaj łagodny, wzmacniający włosy naturalny olej makowy, przywracające elastyczność i gładkość fitoemolienty, wtapiającą się w strukturę włosa, odbudowującą go argininę, intensywnie i długotrwale nawilżający mocznik oraz sekwencyjnie uwalniający regenerujące składniki Keratrix. Dzięki takiemu składowi maska odbudowuje uszkodzone partie włosa, regeneruje go na całej długości, wzmacnia i czyni bardziej wytrzymałym. Dzięki niej włosy są gładkie, lśniące i elastyczne, łatwe do rozczesania i podatne na układanie

Cena micelarnego szamponu OLEJ MAKOWY: 16,99 zł/400 ml

Cena emolientowej maski OLEJ MAKOWY: 19,99 zł/250 ml

Produkty dostępne w sieci Rossmann

Poprzedni

Nowe naturalne glinki do pielęgnacji twarzy i ciała od Starej Mydlarni

Następny

LEGO® IDEAS „DOMEK NA DRZEWIE” Z EKOLOGICZNYCH KLOCKÓW

Zobacz również to: