fbpx
piątek, 21 czerwca 2024

W czasach epidemii koronawirusa wiele firm na całym świecie wychodzi naprzeciw swoim Klientom pomagając im łatwiej przetrwać ten trudny czas. Był to też powód nawiązania wyjątkowej współpracy dwóch zielonych marek – Kneipp, producenta naturalnych kosmetyków i Peakapre, twórcy kobiecych ubrań z motywami przyrody. W ramach akcji do każdego zamówienia ze sklepu Peakapre kobiety dostaną w prezencie zestaw kosmetyków do relaksacji i kąpieli Kneipp, aby mogły w tym trudnym czasie znaleźć chwilę dla siebie i odzyskać spokój.

W dobie epidemii, ciągłych nowych doniesieniach o kolejnych osobach zakażonych koronawirusem ciężko jest nie poddać się negatywnym nastrojom. Dodatkowo jesteśmy zamknięci w czterech ścianach, uczymy się pracy zdalnej, a do życia wkrada się rutyna. W tym czasie marki Kneipp i Peakapre łączą siły dla kobiet, aby czas, który dostały mogły wykorzystać w przyjemny sposób w domowym zaciszu.

Dwie marki w jednym pudełku

W ramach akcji do każdego zamówienia ze sklepu Peakapre, w którym do wyboru są: bluzy, T-shirty, longsleeve i czapki, każdy dostanie zestaw kosmetyków naturalnych marki Kneipp: 2 olejki do kąpieli Soft Skin i Beauty Sekret oraz sole do stóp.

Mimo, że reprezentują różne branże, markę Kneipp i Peakapre łączy bardzo wiele. Obydwie firmy są bardzo blisko natury, z której czerpią inspiracje – jedna do grafik i materiałów odzieżowych, a druga w tworzeniu receptur swoich kosmetyków.

Wsparcie w trudnym czasie

Jest jeszcze jeden powód – wsparcie kobiet. Marka Kneipp na początku roku zainicjowała kampanię społeczno-edukacyjną „Naturalnie 5zczęśliwe”, której celem jest wspieranie kobiet w dążeniu do odnalezienia naturalnego szczęścia i efektywnego odpoczynku, zgodnie z założeniami prawie 200-letniej filozofii Sebastiana Kneippa.

„Kiedy inicjowaliśmy kampanię Naturalnie Szczęśliwe przeszkodą w trosce o własne szczęście i efektywny odpoczynek był brak czasu. Teraz ten czas dostaliśmy niejako w prezencie i mimo, że okoliczności są wyjątkowe i ciężkie to namawiamy, żeby go dobrze wykorzystać. Na naszym blogu zachęcamy Polki do powrotu do naturalnych, prostych sposobów na zadbanie o ciało i ducha oraz do znalezienia chociaż chwili dla siebie. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnej akcji z marką Peakapre trochę umilimy kobietom ten trudny czas i zachęcimy je, aby wykorzystały go efektywnie również dla siebie.” – mówi Ewa Łusiak, Marketing Manager Kneipp Polska.

Bawarski duchowny Sebastian Kneipp, który w XIX wieku zrewolucjonizował naukę o leczeniu naturalnym i z którego nauki czerpie marka Kneipp, podkreślał, że dla naszego wewnętrznego dobrostanu niezwykle ważne jest zrównoważenie umysłowo-duchowe, w którym ważną rolę pełni umiejętność odpoczywania. „Postaraj zatem dobrze się wysypiać, jeść zdrowo i znajdź czas na naturalną pielęgnację.” – dodaje Ewa Łusiak.

Zamówienia w ramach akcji można składać na stronie www.peakapre.pl.

Więcej informacji na temat sposobów dbania o swoje zdrowie, ciało i szczęśliwe życie, a także filozofii Sebastiana Kneippa znajdziesz na stronie www.swiatkneippa.pl.

 

Poprzedni

NOWOŚĆ od Herbal Care – pielęgnacja twarzy z konopiami

Następny

Szlam

Zobacz również to: