BAKING SODA + OPTYCZNY ROZJAŚNIACZ = MOC UŚMIECHU w paście do zębów whiteON DOUBLE WHITE


whiteON wyspa-kobiet.pl

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto się może zakochać w Twoim uśmiechu” Gabriel Garcia Marquez

Płynący z serca uśmiech sprawia, że wyglądamy atrakcyjnie, nasze rysy łagodnieją, a twarz staje się rozpromieniona. Wiemy, że śmiech poprawia nastrój i wywołuje uczucie szczęścia. Jest naukowo udowodnione, że podczas uśmiechu nasz mózg uwalnia endorfiny. Dlatego im więcej się uśmiechasz, tym lepsze są Twoje relacje z innymi.

Podejmij wyzwanie. Uśmiechaj się jak najczęściej. Obniżając napięcie poprawisz swój nastrój nawet o 30%. W domu, w pracy przed laptopem, w autobusie, na spacerze miej uśmiech na twarzy. Niektórzy eksperci zalecają, aby każdy śmiał się przez 15 do 20 minut dziennie i traktował to tak, jak regularne ćwiczenia. Początkowo poczujesz się dziwnie, ale z czasem będzie coraz lepiej. Podczas uśmiechania się uruchomić można aż 53 mięśnie twarzy. Trening czyni mistrza. Nie obawiaj się: uśmiech jest zaraźliwy, ale bezpieczny.

PRZYSZŁOŚĆ WYBIELANIA ZĘBÓW BEZ RYZYKA USZKODZEŃ SZKLIWA

whiteON DOUBLE WHITE
BAKING SODA+OPTYCZNY ROZJAŚNIACZ

Połączenie składników OPTYCZNY ROZJAŚNIACZ + BAKING SODA umożliwia uzyskanie natychmiastowego efektu wybielania zębów i jednoczesne utrwalanie go w kolejnych dniach.

• Optyczny rozjaśniacz powoduje, że nasze zęby są bielsze już po pierwszym zastosowaniu pasty

• Baking soda w połączeniu z PAP (kwasem ftalimido-peroksykapronowym) utrwala efekt wybielania poprzez odwrócenie głębokich pożółknięć szkliwa nagromadzonych w efekcie długotrwałego picia kawy, herbaty, wina, palenia papierosów, jedzenia owoców

Regularne stosowanie pasty whiteON DOUBLE WHITE pozwala także usunąć ciemne przebarwienia nazębne oraz zapobiega formowaniu się nowych przebarwień szkliwa.

SKŁADNIKI AKTYWNE

  • BAKING SODA + OPTYCZNY ROZJAŚNIACZ
  • Soda oczyszczona (wodorowęglan sodu) jest jednym z najbardziej popularnych ekologicznych środków czyszczących. Bezpieczna dla otoczenia ma właściwości czyszczące i odkażające.
  • FLUOREK SODU – wzmocnienie szkliwa, ochrona przeciwpróchnicza
  • Innowacyjny PAP (kwas ftalimido-peroksykapronowy) – łagodne dla szkliwa wybielanie
[metaslider id="18671"]
Poprzedni Szmaragdowe Żuki. Linum - lniane rękodzieło
Następny Huile Prodigieuse® NUXE LIMITOWANA EDYCJA NA LATO