fbpx
niedziela, 3 marca 2024

Dawno, dawno temu…. A może to było wczoraj? „To wciąż moja bajka” jest barwną kolekcją apaszek polskiej marki Spadiora. Jest hołdem dla twórczości Jana Brzechwy, na którego wierszach wychowało się wiele polskich pokoleń. Każdy z czterech wzorów nawiązuje do innego wiersza, z zupełnie innym morałem. Jako dzieci zasłuchiwaliśmy się w tych opowieściach czerpiąc z nich wartości moralne. W dorosłym życiu często codzienność przysłania nam to, co w życiu jest najważniejsze. Zapominamy bądź celowo nie pamiętamy o zasadach, w których wyrastaliśmy, i które nas ukształtowały. Kolekcja „To wciąż moja bajka” jest sprawdzianem, ile z tych dziecięcych wartości przetrwało w nas do dziś.Wiersze, które stanowiły motywację dla stworzenia apaszek to: „Żuraw i Czapla”, „Żaba”, „Rozrzutny wróbel”, „Kaczka Dziwaczka”.

Marka Spadiora powstała w 2019 roku z zamiłowania Marty Lech-Maciejewskiej do jedwabnych apaszek, chust i gawroszek, z pomocą których już od dawna tworzyła nieszablonowe upięcia, czy stylizacje, którymi dzieliła się na swoim blogu SuperStyler i w kanałach social media.

Od początku hołdowała zasadzie, że mają to być produkty najwyższej jakości – od materiału, przez przemyślane grafiki  po każdy brzeg. Pomysły na print powstają w jej głowie, a za ich realizację odpowiadają rodzime graficzki. Marta do współpracy zaprasza niezwykle utalentowane rysowniczki, które jej pomysły przelewają na papier w charakterystyczny dla siebie sposób. Każdy ze wzorów jest wyjątkowy i nieprzypadkowy. Przygotowanie każdego z nich to wiele godzin ciężkiej pracy. Można śmiało powiedzieć, że są to projekty zaangażowane społecznie w tematykę samoakceptacji kobiet, jak również ochrony środowiska czy kobiecego zdrowia. Ich wspólnym mianownikiem jest uważność i odpowiedzialność za siebie, dbałość o relacje międzyludzkie i nasze otoczenie. Odbiorczyni Spadiory jest zawsze dobrze ubrana, a nigdy nie jest przebrana. Ceni unikatowość i niepowtarzalność. Marta Lech-Maciejewska za pomocą jedwabnych apaszek ze społecznym przesłaniem postanowiła przywrócić dobre imię modzie nadając jej olbrzymi ładunek emocjonalny i przekaz, który każdego dnia kobiety noszące Spadiorę niosą w Świat.

www.spadiora.pl

Poprzedni

Raz, dwa, trzy – nawilżoną skórę masz Ty! Zestaw Nawilżający Moisturizing Wave od AMVI Cosmetics

Następny

TOP 6 produktów, dzięki którym przygotujesz ciało do wakacyjnego wyjazdu

Zobacz również to: