fbpx
czwartek, 13 czerwca 2024

Zaczynam białą jazdę! Wraz z inauguracją Pucharu Świata w Soelden, właśnie rozpoczął się nowy sezon w narciarstwie alpejskim! Odwaga, maestria precyzji ruchu, prędkość i adrenalina – to wszystko dają nam zawody w tej niezwykłej dyscyplinie.

Helly Hansen celebruje tę dyscyplinę sportu i jest oficjalnym partnerem technicznym reprezentacji narodowych Kanady i Norwegii.

Dzięki ponad 140-letniemu dziedzictwu Helly Hansen jest marką, której ufają profesjonaliści. Helly Hansen wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie do tworzenia sprzętu, który sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Norweska marka współpracuje z profesjonalistami podczas procesu projektowania i rozwoju produktu, biorąc pod uwagę ich opinie i dopracowując każdy szczegół, aby dostarczać produkty o maksymalnej wydajności i ochronie.

Opracowana wspólnie z norweskim i kanadyjskim teamem narciarstwa alpejskiego, nowa kurtka World Cup Infinity Insulated, została wyposażona w szereg funkcji technicznych, zaprojektowanych specjalnie w odpowiedzi na potrzeby zawodowych narciarzy alpejskich, jak i amatorów narciarstwa.

Wykorzystując opinie drużyn, kurtka World Cup Infinity Insulated łączy innowacyjne technologie z funkcjonalnym wzornictwem. Wyposażona w LIFA INFINITY™, odpowiedzialną, profesjonalną wodoodporną / oddychającą technologię Helly Hansen, kurtka jest skonstruowana z całkowicie wodoodpornej / oddychającej membrany LIFA INFINITY™, uzyskanej bez użycia chemicznych impregnatów, w połączeniu z minimum 50% zawartością materiałów pochodzących z recyklingu i trwałą hydrofobową powłoką bez PFC.

Zarówno norweskie, jak i kanadyjskie drużyny narciarstwa alpejskiego wyraziły potrzebę posiadania ciepłej, wygodnej kurtki, którą można łatwo zakładać i zdejmować. Ci profesjonalni sportowcy potrzebują ciepła podczas korzystania z wyciągu narciarskiego, a jednocześnie mogą zdjąć kurtkę przed ukończeniem zjazdu, a ponieważ trening wymaga powtarzalności, często muszą zdejmować i zakładać kurtkę wiele razy w ciągu dnia. Zaprojektowana z myślą o tym kurtka World Cup Infinity Insulated ma zamek błyskawiczny na przedramionach, co ułatwia profesjonalistom zakładanie i zdejmowanie kurtki podczas noszenia ochraniaczy na ramionach. Ponadto kurtka jest wyposażona w dwukierunkowy zamek błyskawiczny z przodu i regulowane mankiety, zaprojektowane tak, aby były łatwe w obsłudze w rękawiczkach.

Helly Hansen wyspa kobiet

Dodatkowe funkcje obejmują wysoki kołnierz dla dodatkowej ochrony przed warunkami atmosferycznymi, izolację PrimaLoft® Black Ocean z recyklingu, w tym na kapturze kompatybilnym z kaskiem dla dodatkowego komfortu i ciepła, odblaski RECCO® dla dodatkowego bezpieczeństwa, regulowany fartuch przeciwśnieżny, wiele kieszeni, przegubowe rękawy dla optymalnej mobilności, wentylację z siatki dla dodatkowej oddychalności oraz Life Pocket + ™, aby telefony działały dłużej w chłodniejszym klimacie. Damska kurtka jest również wyposażona w rozpinany zamek błyskawiczny z tyłu, aby zapewnić lepsze dopasowanie i optymalny komfort dla różnych kobiecych typów ciała.

“Wysokiej jakości design i nasze relacje z profesjonalistami są w centrum każdego produktu, który tworzymy” – powiedziała Louise Micolon, Product Manager ds. Narciarstwa w Helly Hansen. „Każdego sezonu inspirujemy się ich doświadczeniem i spostrzeżeniami, a dzięki nowej kurtce World Cup Infinity Insulated jesteśmy pewni, że narciarze na wszystkich poziomach umiejętności będą mogli zaufać swojemu sprzętowi, aby zapewnić najwyższą wydajność i ochronę na stokach.”

Aby dowiedzieć się więcej o partnerstwie Helly Hansen z norweskimi i kanadyjskimi drużynami narciarstwa alpejskiego, odwiedź www.hellyhansen.com.

 

Poprzedni

Marka LUSH otwiera drugi sklep w Polsce

Następny

Jesienna pielęgnacja BIO natural(na)!

Zobacz również to: