MAGIA CZASU W NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ZEGARKÓW NA SEZON JESIEŃ/ZIMA 2019 MARKI SWAROVSKI


#SparkDelight

  • Każdy z zegarków Swarovskiego nie tylko odmierza czas, ale także opowiada własną historię
  • W tym sezonie źródłem inspiracji są krajobrazy Islandii i rozgwieżdżone arktyczne niebo
  • Najnowsza kolekcja zegarków Swiss Made to kolejny przykład kreatywności, precyzji i mistrzowskiej obróbki kryształu, z których słynie marka
  • Najjaśniejszą gwiazdą kolekcji jest Crystal Rose – odważny i olśniewający zegarek ozdobiony kryształami w oprawie brukowej

Zegarki Swarovskiego nie tylko odmierzają czas – każdy z nich ma do opowiedzenia własną historię. Tworząc kolekcję zegarków na sezon jesień/zima 2019, marka zaczerpnęła inspirację z nocnego arktycznego nieba oraz krajobrazów Islandii. Dyrektor kreatywna w firmie Swarovski, Nathalie Colin, o najnowszej kolekcji mówi: „Magia marki Swarovski kryje się w fascynującym tańcu świetlnych refleksów w krysztale, który urzeka swoich wielbicieli na całym świecie. Zegarki Swarovskiego nie tylko zapewniają olśniewający wygląd, ale także pomagają wyrazić naszą osobowość i styl.

Zegarmistrzostwo jest dla nas sztuką, a w tym sezonie potęgujemy blask, dzięki zegarkom Swiss Made o niebanalnym wzornictwie; z takim zegarkiem na nadgarstku kobiety mogą każdego dnia czuć się naprawdę wyjątkowo”.

NAJCIEKAWSZE PROPOZYCJE Z KOLEKCJI

Nowa kolekcja obejmuje modne, uniwersalne modele z nutą ekstrawagancji, dzięki czemu nowoczesna kobieta może być nie tylko punktualna, ale też stylowa. Każdy zegarek nawiązuje do piękna islandzkich krajobrazów i urzeka magią kryształu Swarovskiego, łącząc szyk, modną kolorystykę i roziskrzone zdobienia w efektowną całość.

Crystal Rose Ten zegarek czerpie inspirację z niezliczonych gwiazd rozświetlających nocne niebo. Tarczę zegarka zdobi 215 kryształów Swarovskiego, a pełne blasku zestawienia kolorystyczne nieodparcie przyciągają wzrok. To pierwszy model zegarka, w którym zastosowano charakterystyczną dla marki oprawę brukową typu micro-pavé.

Crystal Frost Pełna ekspresji linia Crystal Frost imponuje zdobiącymi tarczę 178 roziskrzonymi kryształami w oprawie brukowej typu micro-pavé, które załamują światło w sposób przywodzący na myśl piękno i podniebny taniec zorzy polarnej.

Duo W tym sezonie linia Duo, nawiązująca do rozgwieżdżonego arktycznego nieba, poprzez swoją kolorystykę opowiada romantyczną historię. Te idealnie wyważone modele, ozdobione 133 kryształami Swarovskiego, wyróżniają się kopertą złożoną z dwóch splecionych ze sobą pierścieni symbolizujących jedność i wieczność.

Najpopularniejsze modele w nowych kolorach:

Crystalline Glam i Stella Te popularne zegarki powracają w tym sezonie w nowej, stylowej odsłonie, utrzymanej w odcieniach różowego złota i ciemnego indygo, która sprawdzi się o każdej porze dnia.

Octea Lux Moonphase Swarovski przypomina magiczną chwilę w dziejach ludzkości. Zegarek Octea Lux Moonphase upamiętnia 50. rocznicę pierwszego lądowania na Księżycu. Kopertę, ozdobioną lśniącym motywem Drogi Mlecznej, otacza wyjątkowa ramka na szkiełko z oszlifowanego kryształu, a zastosowany po raz pierwszy w zegarku Swarovskiego wskaźnik fazy księżyca da początek niejednej rozmowie.

Kolekcja zegarków Swarovskiego na sezon jesień/zima 2019 będzie dostępna od 1 lipca 2019 r. w wybranych salonach Swarovski oraz w sklepie internetowym swarovski.com.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Atopik – nowa marka fińskich kosmetyków na polskim rynku
Następny Brandon Mull w Polsce