fbpx
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Jack Wolfskin przychodzi z nieco inną niż zazwyczaj propozycją formy spędzenia wolnego czasu. Wilczy brand zachęca pasjonatów outdooru do wzięcia udziału w czwartej edycji Jack Wolfskin Lądek Film Tour, którego poprzednie trzy edycje zebrały aż 21 tysięcy widzów. Festiwal tradycyjnie będzie odbywał się w siedmiu największych miastach w Polsce. Wataha zaprasza do kin!

Z początkiem października rusza kolejna edycja wyjątkowego festiwalu filmowego – Jack Wolfskin Lądek Film Tour stworzonego we współpracy z platformą streamingową FilmyGórskie.pl. Comiesięczne spotkania kinowe odbędą się ponownie w siedmiu największych miastach w Polsce: Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu – zawsze w środy o godzinie 19:00. Tym razem formuła festiwalu jest jednak nieco inna. Zamiast pojedynczych seansów na każdym spotkaniu odbędzie się pokaz kilku krótkometrażowych produkcji o tematyce górskiej, w tym także animacji „Egoland”. Oprawa wszystkich wydarzeń kinowych w ramach tego festiwalu została przygotowana we współpracy marki z Martyną Wojciechowską.

Pierwsze spotkanie, rozpoczynające festiwal, odbędzie się już 11 października. Zainteresowani będą mogli obejrzeć takie produkcje jak: „Dare to Hope”, wspomnianą już wcześniej animację „Egoland”, „Cap on El Cap” oraz „A Life Above Emptiness”. 15 listopada na widzów czeka seans kolejnych czterech filmów: „Broken Wings”, „Aiguille du Midi Opération”, „Subterranean”, „Transcendence”. Na zakończenie festiwalu, które odbędzie się 6 grudnia, pokazane zostaną takie produkcje, jak: „The Pole of Inaccessibility”, „Long Wall”, „Nuptse” oraz „To the Hills & Back”. Każdy z wymienionych tytułów porusza związane z outdoorem bliskie marce kwestie, nawiązujące między innymi do wspinaczki górskiej czy ekologii, ale nie tylko. Różnorodność tematów sprawia, że podczas tegorocznej edycji z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Na wszystkich, którzy pojawią się na Lądek Film Tour, czekają też dodatkowe atrakcje. Za udział w każdym pojedynczym seansie można zebrać kody rabatowe o wartości 11%, które łączą się ze sobą. Za udział we wszystkich spotkaniach można więc zebrać łączny rabat 33% na zakup produktów Jack Wolfskin w sklepach stacjonarnych.

Sprzedaż biletów na Jack Wolfskin Lądek Film Tour już ruszyła! Karnety w wyjątkowej cenie oraz pojedyncze bilety na festiwal można zakupić pod linkiem: www.jwlft.pl, gdzie znajdują się także bardziej szczegółowe informacje o poszczególnych produkcjach. Jack Wolfskin serdecznie zachęca do dołączenia do wydarzenia i zaprasza na niebywale filmową jesień!

 

O Jack Wolfskin

Jack Wolfskin to wiodący na świecie producent najwyższej jakości niemieckiej odzieży i sprzętu outdoorowego. Firma została założona w 1981 roku przez przyjaciół, głęboko w kanadyjskiej dziczy, przy ognisku. Ich misją było inspirowanie wszystkich Odkrywców i Podróżników do tworzenia w outdoorze niesamowitych doświadczeń. Twórcy marki wierzą, że są one w stanie zmieniać życie.
Jack Wolfskin z siedzibą w Idstein w Niemczech prowadzi biuro w Stanach Zjednoczonych w Park City w stanie Utah oraz biuro azjatyckie w Chinach, w Szanghaju. Przedsiębiorstwo stało się wiodącą marką outdoorową w Europie i Azji z ponad 540 sklepami i ponad 4000 punktami sprzedaży na całym świecie. Firma Jack Wolfskin jest zakorzeniona w zrównoważonym rozwoju i koncentruje się na projektowaniu etycznych i ekologicznych produktów, a także na promowaniu sprawiedliwych i humanitarnych warunków pracy. Przedsiębiorstwo jest członkiem Fair Wear Foundation od 2010 r., a od 2011 r. jest także partnerem systemu bluesign®, który dba o zrównoważony rozwój w całym łańcuchu dostaw. Jack Wolfskin oferuje również produkty z etykietą Green Button.
Firma zatrudnia obecnie ponad 1400 osób na całym świecie. W styczniu 2019 roku Jack Wolfskin został przejęty przez Callaway Golf Company, obecnie funkcjonującej pod nazwą Topgolf Callaway Brands.

Poprzedni

Herbaciany jesienny niezbędnik. 100% natury w każdej filiżance

Następny

Sixteen Souls

Zobacz również to: