fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Lato to okres wielu interesujących festiwali muzycznych. To również czas, w którym wychodzimy poza modowe konwenanse, tworząc oryginalne stylizacje, tak, by podkręcały naszą osobowość! O festiwalowy look gwiazd zadbała marka www.born2be.pl, która stworzyła swoją własną strefę przy restauracji Cały Gaweł w Sopocie.

Nie zabrakło mocnych kolorów, lansowanych na tegorocznych fashion weekach, które przebijają się w festiwalowej kolekcji born2be. Obcisłe crop topy, zwiewne falbany, długie, koronkowe narzuty mogliśmy zobaczyć wśród gwiazd, które do współpracy zaprosił popularny sklep internetowy. Nieodłącznym elementem stylizacji były również wyraziste dodatki nadające całości festiwalowego charakteru.

Na pomarańczowy, przylegający do ciała komplet postawiła Nadia Długosz- znana z duetu BEKSY. Lekki i kwiecisty zestaw to festiwalowa propozycja od Idy Nowakowskiej. Marcelina Zawadzka, po raz kolejny pokazała, że uwielbia bawić się modą i do oryginalnej fryzury dobrała żółty komplet podkreślający jej figurę. Look na „sporty chic” zaprezentowała z hitowymi ugly shoes. Po roślinne motywy sięgnęły siostry ADiHD, a nonszalancki look na bazie koronkowej narzuty stworzyła Ola Nowak- druga połówka duetu BEKSY. Wszystkie gwiazdy ubrane były w stylizacje od born2be. Każda prezentowała nieco inny styl, pokazując tym samym różnorodny asortyment marki.

Festiwale looki z born2be to ukłon w stronę lat 70-tych i 90-tych, gdzie znaleźć można było swobodne łączenia motywów i kolorów. Nie lada gratkę dla fanów branży modowej stanowiło również spotkanie z lubianą stylistką gwiazd Magdą Jagnicką, która również odwiedziła strefę i zachęcała do zapoznania się z ofertą sklepu born2be.

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli efektów współpracy born2be z gwiazdami zapraszamy do obejrzenia materiałów.

https://www.youtube.com/watch?v=3rSbgRf_Xic

Poprzedni

Plan na wakacje

Następny

Jak wybrać torebkę damską skórzaną?

Zobacz również to: