fbpx
wtorek, 21 maja 2024

Na pytanie czym jest szczęście, próbowano odpowiedzieć już wiele razy. Tym razem tę fundamentalną kwestię porusza w swojej najnowszej kampanii Everywhere, marka Born2be, która zdaje się wychodzić naprzeciw obecnej sytuacji. W zdominowanym przez epidemie świecie pojawiają się pytania: Co dalej? Jak radzić sobie z tym nie lada wyzwaniem, który weryfikuje nasze plany i marzenia? Te pytania, choć z natury trudne mogą uzmysłowić, że szczęście jest tak naprawdę na wyciągnięcie ręki- tak jak w kampanii Everywhere.

Najnowsza kampania marki Born2be -Everywhere to kontynuacja koncepcji „Somewhere”, która w ostatnim czasie była podstawą większości działań marketingowych brandu.

Hasło Everywhere jeszcze mocniej wybrzmiewa w trudnym czasie epidemii, który spowodował, że kwestia szczęścia i wolności została mocno naruszona. Przewodnia myśl poprzedniej kampanii- zabierz mnie tam, gdzie poczuje się sobą – nabiera nowego znaczenia. Słowa, które kończyły kampanię Somewhere, są wstępem do odnalezienia się w nowej rzeczywistości. W Everywhere doświadczamy piękno natury i rozkwitającego lata w momencie, który wydawać by się mogło, że na długo skreślił tak bliską nam wolność. Eveywhere pokazuje, że każde miejsce wokół nas może stać się tym wyjątkowym. Czasami będzie to podróż daleka, czasami bliska, niejednokrotnie w pojedynkę, ale w każdym miejscu możemy czuć się szczęśliwi, jeśli tylko zechcemy się na to otworzyć.

W kampanii Everywhere ujęcia sprawiają wrażenie spontanicznych fotografii, na których uchwycono osobiste momenty między bliskimi sobie osobami, cieszącymi się chwilą tu i teraz. Stylizacje są naturalne, równie dużą rolę co ubrania i noszący je bohaterowie odgrywa sceneria –barwny klimat natury pokazuje, że piękno jest tuż obok. Wyjątkowe tło dodaje instrumentalna muzyka i delikatne kadry, podkreślając tym samym kontynuację stylistyki retro.

Naturalny pejzaż maluje się również w stylizacjach. W palecie dominuje biel, beż, błękit oraz kolory khaki. Stylizacje damskie to głównie koronkowe i tiulowe sukienki, które łączą również w sobie nawiązanie do lat 70 za pomocą kwiatowych motywów. Warto zwrócić uwagę jeszcze na mocne żakardowe akcenty na bluzkach i dzianinowych koszulach. W kolekcji męskiej jak i damskiej marka sięgnęła po zawsze sprawdzony denim, który tu w połączeniu z delikatnymi dodatkami tworzy spójną całość z dominującym vintage. Takie trendy uzupełnione o najmodniejsze w sezonie #SS20 buty: pastelowe espadryle, delikatne klapki, wygodne sneakersy oraz minimalistyczne sandały zapowiadają nadejście nowej kolekcji. Wśród dodatków dominują lekkie chusty przewiązane na szyi lub we włosach, złota biżuteria zarówno u kobiety, jak i mężczyzny oraz takie retro dodatki jak: koszyki, mini-walizki czy kuferki.

Kampania Everywhere czeka na każdego poszukiwacza szczęścia już na www.born2be.pl! Zobacz i odkryj najnowszą kolekcję już teraz!

Poprzedni

SEKRETY URODY JAPONEK. POZNAJ JAPOŃSKI RYTUAŁ PIĘKNA

Następny

Powrót do przeszłości #Throwback 2.0 Esprit

Zobacz również to: