fbpx
wtorek, 21 maja 2024

Druga generacja limitowanej kolekcji kapsułowej Esprit w klimacie lat 80

Pamiętasz te dni, kiedy odliczałeś minuty żeby móc spotkać się ze swoją paczką po szkole? Dni, kiedy wszystko wydawało się możliwe dopóki najlepsi kumple byli razem z tobą? Kiedy wierzyłeś, że życie będzie dokładnie takie jak było wtedy? Esprit przywraca to beztroskie uczucie w kolejnej limitowanej kolekcji kapsułowej pod nazwą #Throwback. Współczesne elementy zostały połączone z tradycyjnymi stylami z lat 80. Kolekcja będzie dostępna wyłącznie w sklepie internetowym Esprit w maju 2020 r.

Od dopasowanych spodenek kolarskich i krótkich topów po luźne bluzy. Ubrania w kolekcji kapsułowej mają prawdziwy styl lat 80. Dodatkowo podkreślają to kolory – delikatne odcienie, takie jak liliowy, miętowy i pastelowy róż są połączone z czernią i złamaną bielą. Nadruki graficzne typowe dla lat 80. i komiksowe printy przedstawiające sceny z wakacji nadają szczególny akcent kolekcji. Nie obyło się bez dwóch obowiązkowych elementów: dużego loga i neonowych detali. Daszki, bandany i płócienna torba na zakupy doskonale uzupełnią każdą stylizacje. Każdy, kto nie przeniesie się do tamtych lat na widok bluzy bez rękawów, spodenek do kolan czy kombinezonów, prawdopodobnie jest zbyt młody, aby poczuć prawdziwy #throwback. Nie ma w tym nic złego! Dzięki temu Generacja Z odkryje, że 21 elementów o różnych wariantach kolorystycznych jest również definicją współczesnej mody, łączącą basicowe bazy z charakterystycznymi detalami i ciekawymi elementami stylu ulicznego.

Nowa kampania łączy milenijny klimat Generacji Z i nostalgię za amerykańskim marzeniem. To #throwback do zażyłości między prawdziwymi przyjaciółmi i pozorną wiecznością tych doskonałych chwil. Esprit sprawia, że teraz każdy może cieszyć się podróżą do przeszłości – dzięki kolekcji bluz i innych kultowych elementów mody z lat 80.

Poprzedni

EVERYWHERE od Born2be

Następny

Teściowa

Zobacz również to: