fbpx
wtorek, 12 grudnia 2023

Wiosna to okres przebudzenia oraz nowych inspiracji. W sezonie Wiosna-Lato 2020 marka Born2be koncentruje się na subtelnej stronie kobiecej natury, naturalności oraz autentyczności. Efemeryczne krajobrazy, fokus na relację kobiety z przyrodą oraz zawsze modny vintage to kolejna odsłona kampanii Born2be- ESSENSUAL. Wejdź w świat, który pokaże Ci jak bliska modzie jest natura.

Najnowsza wiosenno-letnia kampania BORN2BE ESSENSUAL LIMITED CAMPAIGN SS20 to historia dwóch kobiet podążających śladami natury. Obie czerpią radość z każdego momentu. Zapamiętują je. Zwiewne tkaniny, kwiatowe motywy oraz drapieżne printy współgrają z miejscem, które kusi ucieczką od codzienności. Z jednej strony są tu subtelne, romantyczne kwiaty, a z drugiej zwierzęce wzory odzwierciedlające siłę i moc kobiety. Kampania pokazuje zmienność kobiecej natury, traktując ją jako coś pięknego i niepowtarzalnego. Limitowana kolekcja born2be uwodzi naturalnością, tworząc spójny koncept z wiosennym anturażem.

Kampania ESSENSUAL to inspiracje wiosennymi krajobrazami. W rolach głównych występują lekkie sukienki, idealnie manifestujące symbiozę z naturą. Połączenie delikatnych tkanin i surowego piękna przyrody to otrzymany w typowo wiosennej kolorystyce miks bohemy i elegancji z przełomu lat 60. i 70. Dobrze skrojony fason dopasowany do sylwetki jest doskonałą propozycją dla kobiet ceniących wygodę i jednocześnie łatwość tworzenia stylizacji. Kolekcja składa się z delikatnej i zwiewnej garderoby. Dodatkowo marka już po raz kolejny sięga po motyw przeciwieństw, łącząc lekkie tkaniny z oversizowymi elementami- przywołując zawsze modny vintage. Materiały, tekstury oraz printy, połączone w palecie neutralnych barw, dały niepowtarzalną kompozycję ubrań inspirowanych relacją kobiety z naturą. ESSENSUAL to wyjątkowa podróż z miłości do natury.

BORN2BE ESSENSUAL LIMITED CAMPAIGN SS20 jest już dostępna od 17 kwietnia na www.born2be.pl!

Poprzedni

Dzień Ziemi - Wrangler osiąga wyznaczony cel z nawiązką - ponad 7 miliardów litrów wody mniej od roku 2008!

Następny

Profilaktyka w czasach koronawirusa

Zobacz również to: