fbpx
niedziela, 21 lipca 2024

Autorka mrożącego krew w żyłach thrillera lotniczego Ultimatum powraca z kolejnym bestsellerem „New York Timesa”!

Powieść, która trafiła na listy rekomendacji m.in. „Los Angeles Times”, „USA Today”, „Entertainment Weekly”, „Vulture”, „Library Journal” i Crime Reads.

Wkrótce zostanie zekranizowana przez wytwórnię Warner Bros.

Komercyjny odrzutowiec wpada do oceanu i szybko opada na dno. Rozpoczyna się koszmar. Czy uwięzieni w środku pasażerowie są skazani na pewną śmierć?

Organizatorzy niezwykłej akcji ratunkowej, która rozpoczyna się chwilę później, wierzą, że mogą ich ocalić.

Sześć minut po wystartowaniu samolot obsługujący lot numer 1421 spada w niezmierzone wody Pacyfiku. Podczas ewakuacji wybucha jeden z silników, co drastycznie pogarsza sytuację i maszyna zaczyna tonąć. Ci, którzy wciąż żyją, ale nie zdołali jeszcze opuścić pokładu, rzucają się, by zamknąć drzwi – ale jest już za późno. Samolot opada na dno z dwunastoma przerażonymi pasażerami.

Wśród uwięzionych ponad 60 kilometrów pod powierzchnią oceanu jest inżynier Will Kent z jedenastoletnią córką. Zanurzeni po pas w wodzie, walczą o życie.

Ich jedyną szansą na przetrwanie jest akcja elitarnego zespołu ratunkowego, na którego czele stoi Chris Kent, specjalistka od nurkowania, a prywatnie – matka Shannon i, wkrótce, była żona Willa. Wspólnie z mężem, mimo dzielącego ich konfliktu, muszą znaleźć sposób na uratowanie córki i pasażerów ze szczelnie zatrzaśniętego odrzutowca, który balansuje na krawędzi podwodnego klifu.

Mają bardzo mało czasu. I jeszcze mniej powietrza.

Wyniszczający emocjonalnie i zapierający dech w piersiach thriller o rodzinie desperacko walczącej o ocalenie siebie i reszty uwięzionych – wbrew pozornie niemożliwym do pokonania przeciwnościom losu.

Wspaniała, pełna emocji, niezapomniana. Pamiętacie film „Apollo 13”? „Drowning” to podwodna wersja tej historii.

Don Winslow

Jeden z najlepszych thrillerów roku. Szczerze. Ma co najmniej kilkanaście punktów kulminacyjnych i tyle samo bohaterów, których chcielibyście przytulić i którym z całego serca kibicujecie.

James Patterson

Podziękowania dla autorki za to, że już nigdy nie będę chciała latać pod wodą… Mistrzostwo!

Patricia Cornwell

Czytelnicy poprzedniej książki Newman odnajdą tutaj wszystko, co pokochali: energiczne tempo narracji, mistrzowsko budowane napięcie i okazję do tego, by zanurzyć się w prawdziwie wstrząsającą sytuację, w której znaleźli się bohaterowie.

„The Washington Post”

Oślepiająca prędkość akcji, liczne suspensy i z pasją odmalowane ludzkie dramaty. Raczej nie powinniście sięgać po „Drowning” przed długim lotem – ani tuż przed snem, chyba że możecie zarwać noc.

„Los Angeles Times”

Poprzedni

Wakacyjnej zabawy błogi czas! Strefa Little Tikes od MGA w „Projekt plaża” TVN!

Następny

Medytacja w łagodzeniu bólu. Praktyki uzdrawiające ciało i umysł

Zobacz również to: