fbpx
niedziela, 10 grudnia 2023

Nowość w Serii Butikowej!

Zapierająca dech w piersiach opowieść o miłości i tajemnicach, kłamstwach i zbrodni sprzed lat.

Kiedy los wzywa cię do rodzinnego domu, sekrety niczym ptaki w klatce czekają, by wyrwać się na wolność.

Powroty do domu po latach są trudne. Ale czasem pozwalają otworzyć drzwi, które od dawna były zamknięte.

Tak jest w przypadku dziennikarki Jess Turner-Bridges, która z wraca z Londynu do zalanej słońcem rodzinnej Australii. Babcia, Nora, która ją wychowała, leży w szpitalu – spadła ze schodów, kiedy próbowała wejść na strych, do jedynego miejsca, w którym Jess nie wolno było się bawić. W sypialni starszej pani wnuczka znajduje książkę opisującą sprawę kryminalną sprzed sześćdziesięciu lat: tajemniczą śmierć matki i jej dzieci. Poza tym osoby bliskie Norze twierdzą, że ostatnio nie była sobą, co mogło mieć związek z pewnym listem od prawnika.

Jess, która pracowała już jak o dziennikarka śledcza, wykorzystuje swoje umiejętności do przeprowadzenia najważniejszego dochodzenia w życiu: dotyczącego jej babci, matki oraz rodziny, o której istnieniu nie miała pojęcia.

Lecz kiedy otwiera się długo zamknięte drzwi, trzeba mieć świadomość, że za nimi, niczym zjawy, mogą kryć się tajemnice, które z czasem tylko zyskiwały na sile…

Powieść o kilku pokoleniach kobiet, sile macierzyństwa i uzdrawiającej mocy prawdy.

Kate Morton jest autorką, która sprawiła, że pokochałam historie rozgrywające się w dwóch planach czasowych. Epicka powieść o sprawie zbrodni z 1959 roku w Australii Południowej, która nigdy nie została wyjaśniona. Książka, którą się pochłania.

„Prima”

„Tajemnica domu Turnerów” to Kate Morton w najlepszym wydaniu. Bujna, bogata i piękna powieść, której akcja rozgrywa się na tle tętniącej życiem Australii.

Kristin Hannah, autorka Słowika

Jeśli już jesteś fanem Kate Morton, pokochasz tę książkę. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, zrób dla siebie coś dobrego i przeczytaj „Tajemnica domu Turnerów”. To prawdziwa uczta.

Graham Norton

Nierozwiązane morderstwo, mnóstwo rodzinnych tajemnic i trzy pokolenia kobiet – oto przepis Morton na sukces. To obszerna, ale bardzo intymna opowieść o macierzyństwie i szukaniu swojego miejsca na świecie, o stracie i tęsknocie…

„Mail on Sunday”

Przygotuj się na romantyczny thriller, który przejmie cię do szpiku kości!

„Woman’s Own”

„Tajemnica domu Turnerów” to prawdziwie baśniowa epopeja.

„Publisher’s Weekly”

Napisana w niepodrabialnym stylu Kate Morton, wciągająca i misternie rozrysowana historia o kilku pokoleniach, starej tajemnicy, miłości i rodzinie.

Culturefly

Poprzedni

Pielęgnacja inspirowana Japonią. YASUMI Rice Serum ochrona mikrobiomu skóry

Następny

Cleanic Rozszerza Ofertę: Nowe Innowacyjne Produkty do Higieny Kobiecej

Zobacz również to: