fbpx
czwartek, 13 czerwca 2024

Cleanic, znana marka produktów do higieny osobistej, rozszerza swoją ofertę o serię innowacyjnych produktów do higieny kobiecej. Marka Cleanic jest znana z szerokiej gamy produktów, w tym płatków kosmetycznych, patyczków higienicznych i chusteczek. Zyskała duże uznanie ze względu na swoją jakość i niezawodność.

W 2021 roku firma Harper Hygienics wprowadziła Cleanic Naturals Organic Cotton, projekt pilotażowy dotyczący ekologicznych produktów do higieny kobiecej. Podpaski higieniczne ze skrzydełkami z bawełny organicznej odniosły duży sukces, a popyt przekroczył oczekiwania. Zachęciło to firmę do poszerzenia asortymentu produktów higienicznych dla kobiet. Wprowadziliśmy produkty w różnych segmentach cenowych Cleanic Soft, Cleanic Pure Cotton i Cleanic Naturals Hemp, aby zaspokoić potrzeby szerszego grona klientek.

Nowe podpaski Cleanic Soft przeznaczone są dla młodych, pewnych siebie dziewczyn z pokolenia Z, które szukają nowości i chcą się wyróżnić. Zarówno wersja dzienna, jak i nocna charakteryzują się jasnym, rozpoznawalnym designem opakowania, który przyciąga uwagę, dzięki czemu nowe podpaski są niezwykle chwytliwe dla nowych nabywców. Podpaski mają podwójną warstwę chłonną, która zapewnia 2 razy większą chłonność niż produkty konkurencji, co potwierdzają badania laboratoryjne. To w połączeniu z delikatną elastyczną warstwą wierzchnią i specjalnymi skrzydełkami sprawia, że podpaski Cleanic Soft są bardzo wygodne i łatwe w użyciu.

Podpaski Cleanic Pure Cotton mają wierzchnią warstwę wykonaną ze 100% bawełny organicznej. Miękkie i oddychające podpaski zapewniają wygodę i niezawodną ochronę przed przeciekaniem. Atrakcyjny i kreatywny design opakowań spodoba się kobietom nowoczesnym, aktywnym i pewnym siebie. Wyjątkową delikatność dla skóry potwierdziło 100% ankietowanych w badaniu zleconym przez Harper Hygienics.

Wreszcie, Cleanic Naturals Hemp to produkt najwyższej jakości, stanowiący rozwinięcie linii Naturals. Warstwa chłonna podpasek wykonana jest z mieszanki bawełny organicznej i włókien konopnych o właściwościach antybakteryjnych i hipoalergicznych, dzięki czemu są naturalnym rozwiązaniem dla skóry wrażliwej. Podpaski są testowane dermatologicznie i nie zawierają substancji zapachowych ani barwników. Badania pokazują, że 90% respondentek będzie korzystać z tych podpasek w przyszłości.

Harper Hygienics z dumą oferuje nowe, innowacyjne produkty do higieny kobiecej pod uznaną marką Cleanic. Wraz ze wzrostem świadomości marki i rosnącą bazą klientów, firma Harper Hygienics jest pewna sukcesu tych produktów i planuje w przyszłości dalsze poszerzanie asortymentu Cleanic.

Poprzedni

Tajemnica domu Turnerów

Następny

Jak będzie wyglądać Klinika Neurologii w łódzkim ICZMP?

Zobacz również to: