fbpx
sobota, 13 lipca 2024

Sekret, który wstrząśnie światem. Miłość, która odmieni życie.

Opowieść o wielkim uczuciu i przerażającej tajemnicy. I o tym, że czasem dla miłości warto zaryzykować wszystko.

Żadne z nich nie spodziewało się zakochać. Ale przeznaczenie miało wobec nich własne plany…

Kiedy Wren zdaje sobie sprawę, że jej narzeczony kocha inną, ma wrażenie, że rana, która powstała w jej sercu, nigdy się nie zagoi.

W tym samym czasie, gdzieś po drugiej stronie świata, Anders, który cztery lata temu stracił żonę, wciąż walczy o to, by nauczyć się żyć dalej bez niej.

Wren ma nadzieję, że spędzenie lata z tatą i przybraną rodziną na farmie w Indianie pomoże jej zapomnieć o złamanym sercu. To tam, pośród pól kukurydzy i świetlików, los postanowi skrzyżować drogę jej i Andersa, a to spotkanie na zawsze zmieni ich życie.

Czas płynie, a uczucia tej pary stają się coraz silniejsze. Dziewczyna nie wie jeszcze, że Anders skrywa wstrząsający sekret i jeśli pozwoli sobie na miłość do niej, będzie to miało poważne konsekwencje dla wszystkich.

Odejście od Andersa, do którego nieuchronnie dochodzi, rani Wren bardziej, niż potrafiłaby to sobie wyobrazić. Ale jaki ma wybór, skoro odkryła przeszkody, które nie pozwalają im być razem?

Only Love Can Hurt Like This, spodoba się fanom wielkich współczesnych historii o miłości i rodzinie, pisanych przez Jojo Moyes, Colleen Hoover, Nicholasa Sparksa.

Paige Toon dorastała w Anglii, Australii i Ameryce. Pisze od 2007 roku, w najsłoneczniejszych miejscach świata. Jest autorką ośmiu powieści dla kobiet, trzyczęściowego cyklu dla młodzieży oraz zbioru opowiadań. Jej książki sprzedały się już w nakładzie 1,5 miliona egzemplarzy.

Paige Toon pisze piękne, przesycone emocjami historie miłosne. Ta książka mnie zachwyciła i przeniosła na wspaniałą farmę Wetherill, gdzie zakochałam się bez pamięci w Andersie i Wren.

Beth O’Leary

Czuła, poruszająca, magiczna.​

Giovanna Fletcher

Zachwyci cię, zmusi do płaczu i podniesie na duchu.​

Marian Keyes

Ciepła, mądra powieść. Romantyczna, a jednocześnie prawdziwa.​

Adele Parks

Głęboka, poruszająca, napisana pięknie i z wielką czułością – po prostu trzeba ją przeczytać.

Milly Johnson

To jedna z tych książek, które czyta się nocami, ocierając łzy i wzdychając.

Sophie Cousens

O mój BOŻE. Ta książka! Tylko Paige Toon potrafi sprawić, bym uwierzyła w taką moc miłości.
Wren i Anders zabrali mnie we wspaniałą podróż przez amerykański Środkowy Zachód, przyprawili o zawrót głowy i brak tchu. To powieść totalna: o rodzinie, miłości, sekretach – po prostu idealna.

Laura Jane Williams

Wspaniały portret miłosnych wzlotów i upadków.

Heidi Swain

Chwytająca za serce opowieść, żal mi było się z nią rozstawać.

Ali Harris

Piękna i poruszająca – z kosmicznym zwrotem akcji!

Zoë Folbigg

Kompulsywnie uzależniająca, szalenie romantyczna i boleśnie rozdzierająca serce. Nie spałam całą noc, po prostu ją pochłaniałam. Genialna lektura – nie mogłabym jej bardziej pokochać.

Emily Stone

Toon jest pisarką obdarzoną ogromną intuicją i wie, że bez względu na to, jak bardzo pragniemy szczęścia, czasami miłość nie jest w stanie pokonać wszystkich przeszkód – co nie znaczy, że nie możemy o nią walczyć.
W tej poruszającej, monumentalnej historii (miejcie pod ręką chusteczki) o dwojgu kochanków rozdzielonych tragicznymi sekretami Toon zachęca nas, byśmy nigdy nie grali bezpiecznie, lecz ryzykowali wszystko, jeśli w grę wchodzi serce, i byśmy wiedzieli, że miłość jest zawsze, ale to zawsze, warta swojej ceny.

Caroline Leavitt

To historia o małych miasteczkach, wielkich sekretach i jeszcze większej miłości. Paige Toon pisze w sposób głęboko emocjonalny i angażujący, ale nawet jeśli jej powieści roztrzaskują twoje serce na tysiąc kawałków, nie sposób powstrzymać się od ich czytania.

Jill Santopolo

Cudowna, wolno rozpalająca się historia miłosna, pełna oryginalnych, wielowymiarowych postaci. Poruszyła czułe struny w moim sercu, o których istnieniu nie miałam pojęcia. I pozwoliła mi uwierzyć, że prawdziwa miłość przenosi góry.

Annabel Monaghan

Poprzedni

Daisy Haites

Następny

Huśtawka

Zobacz również to: