fbpx
środa, 6 grudnia 2023

Życie na Olimpie zawsze miało wysoką cenę

Sensacja TikToka

Nowa, porywająca, zarazem grzeszna i słodka wersja opowieści o Erosie i Psyche

Psyche wiedziała, że w końcu przyjdzie jej się zmierzyć z gniewem Afrodyty. Spotykając przypadkiem jej syna, Erosa, wplątuje się w niebezpieczną sytuację, która zdaje się być bez wyjścia. Jej serce będzie odtąd zagrożone… i to dosłownie.

Dla bosko przystojnego Erosa przelewanie krwi nigdy nie stanowiło problemu. Ale kiedy ma wykonać najnowsze zlecenie, po prostu nie jest w stanie tego zrobić. Czy ten sprzeciw nie będzie go kosztował zbyt wiele?

Nominacja do tytułu Best Romance 2022 i entuzjastyczne recenzje na platformie Goodreads

Oh my goodness! Seria Dark Olympus z każdą książką staje się coraz gorętsza!

Nilufer Ozmekik

Nieco łagodniejsza, z wieloma słodko-romantycznymi momentami, ale wciąż o tym mrocznym i złowieszczym wydźwięku, który uwielbiałam w „Neon Gods”.

Ashlee libraryinthecountry

Katee Robert to autorka bestsellerów z list „New York Timesa” i „USA Today”, specjalizująca się we współczesnym romansie i romantycznym thrillerze. „Entertainment Weekly” uznał jej twórczość za „niewymownie podniecającą”. Jej książki sprzedają się w milionowych nakładach. Mieszka w Pacific Northwest z mężem, dziećmi, kotem, który uważa się za psa, i dwoma dogami niemieckimi, które roszczą sobie prawo do odpoczywania na jej kolanach. Działania autorki można śledzić na kateerobert.com lub na Twitterze @katee_robert.

Poprzedni

Jak dbać o cerę tłustą?

Następny

Głos kobiecej duszy

Zobacz również to: