fbpx
środa, 22 maja 2024

Żaden makaron nie równa się temu domowemu. Zwłaszcza kiedy był ręcznie robiony przez naszą mamę lub babcię. Świeże jaja, doskonale przesiana mąka, czysta woda…. Jednym słowem ekologicznie i pysznie. Dodany, do najbardziej banalnej zupy czy innej potrawy nadawał jej charakteru i swojskiego smaku. To wspomnienie dzieciństwa i rodzinnego domu w najcieplejszej formie. Obecnie niezwykle rzadko mamy czas i okazję przygotować domowy makaron w domu.

Ten smak próbujemy potem odtworzyć przez całe życie. Odnajdziemy go w produktach marki Arc-Pol, które zawsze smakują jak przygotowane w domowej kuchni. Na rynku debiutuje obecnie Makaron Zagrodowy, czyli krajanka 6 jajeczna z dodatkiem kurkumy. Produkt został przygotowany ze składników wysokiej jakości – jaj od kur z wolnego wybiegu, kompozycji mąki makaronowej pszennej i mąki durum oraz dodatku przyprawy kurkumy, która nadaje mu złocistego koloru. Makaron ma bardzo delikatny skład, piękny kolor i nie skleja się. Opakowanie utrzymane w ciepłym kolorze waniliowym z wizerunkiem sielskiej zagrody doskonale podkreśla naturalność produktu.
Każde opakowanie to też przezroczyste okienko, przez które konsument może ocenić jakość produktu. Opakowanie zawiera też informację z tabelą wartości odżywczych. Makaron Zagrodowy 6 jajeczny doskonale smakuje do rosołu, delikatnych zup, a także sałatek czy dań dla najmłodszych.

Arc- Pol – makarony z serca i wiedzy

Tradycja, pasja, technologia– Makarony Arc-Pol. Wszystko zaczęło się od pasji podróżowania, bo zwiedzanie to nie tylko pejzaże i zabytki, to też różnorodność smaków, różnorodność aromatów. Inspiracja powstania firmy Arc-Pol narodziła się w przepięknym otoczeniu włoskich uliczek. Obecnie ARC-POL to nowoczesna firma produkująca makarony z polskiej pszenicy oraz sprowadzająca z Włoch makrony z pszenicy durum oraz tortellini i ravioli. Jakość jest głównym priorytetem firmy, dlatego posiada własne laboratorium akredytowane oraz posiada certyfikaty FSSC 22000 oraz ISO 9001:2009, które są najwyższymi międzynarodowymi certyfikatami z zakresu bezpieczeństwa produkcji żywności.

Cena w sklepie:

Makaron zagrodowy (krajanka 6 jajeczna) 250 g: ok. 3, 39 zł

Produkty dostępne w handlu tradycyjnym, jak i nowoczesnym na terenie całego kraju.

Poprzedni

Zapuszkowane na parze

Następny

Akcesoria, które ułatwią ci pielęgnację

Zobacz również to: