Makaron zagrodowy ARC-POL. Krajanka 6 jajeczna. NOWOŚĆ


makaron zagrodowy

Żaden makaron nie równa się temu domowemu. Zwłaszcza kiedy był ręcznie robiony przez naszą mamę lub babcię. Świeże jaja, doskonale przesiana mąka, czysta woda…. Jednym słowem ekologicznie i pysznie. Dodany, do najbardziej banalnej zupy czy innej potrawy nadawał jej charakteru i swojskiego smaku. To wspomnienie dzieciństwa i rodzinnego domu w najcieplejszej formie. Obecnie niezwykle rzadko mamy czas i okazję przygotować domowy makaron w domu.

Ten smak próbujemy potem odtworzyć przez całe życie. Odnajdziemy go w produktach marki Arc-Pol, które zawsze smakują jak przygotowane w domowej kuchni. Na rynku debiutuje obecnie Makaron Zagrodowy, czyli krajanka 6 jajeczna z dodatkiem kurkumy. Produkt został przygotowany ze składników wysokiej jakości – jaj od kur z wolnego wybiegu, kompozycji mąki makaronowej pszennej i mąki durum oraz dodatku przyprawy kurkumy, która nadaje mu złocistego koloru. Makaron ma bardzo delikatny skład, piękny kolor i nie skleja się. Opakowanie utrzymane w ciepłym kolorze waniliowym z wizerunkiem sielskiej zagrody doskonale podkreśla naturalność produktu.
Każde opakowanie to też przezroczyste okienko, przez które konsument może ocenić jakość produktu. Opakowanie zawiera też informację z tabelą wartości odżywczych. Makaron Zagrodowy 6 jajeczny doskonale smakuje do rosołu, delikatnych zup, a także sałatek czy dań dla najmłodszych.

Arc- Pol – makarony z serca i wiedzy

Tradycja, pasja, technologia– Makarony Arc-Pol. Wszystko zaczęło się od pasji podróżowania, bo zwiedzanie to nie tylko pejzaże i zabytki, to też różnorodność smaków, różnorodność aromatów. Inspiracja powstania firmy Arc-Pol narodziła się w przepięknym otoczeniu włoskich uliczek. Obecnie ARC-POL to nowoczesna firma produkująca makarony z polskiej pszenicy oraz sprowadzająca z Włoch makrony z pszenicy durum oraz tortellini i ravioli. Jakość jest głównym priorytetem firmy, dlatego posiada własne laboratorium akredytowane oraz posiada certyfikaty FSSC 22000 oraz ISO 9001:2009, które są najwyższymi międzynarodowymi certyfikatami z zakresu bezpieczeństwa produkcji żywności.

Cena w sklepie:

Makaron zagrodowy (krajanka 6 jajeczna) 250 g: ok. 3, 39 zł

Produkty dostępne w handlu tradycyjnym, jak i nowoczesnym na terenie całego kraju.

Poprzedni Zapuszkowane na parze
Następny Akcesoria, które ułatwią ci pielęgnację