fbpx
środa, 24 lipca 2024

Rynek wibratorów dla kobiet to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi seks zabawek. Ciężkie, nieporęczne i nieestetyczne gadżety erotyczne to przeszłość. Poszukujące rozkoszy klientki mają dziś do wyboru cały wachlarz wibratorów damskich. Większość z nich to już zaawansowane technologicznie urządzenia, które doskonale dopasowują się do potrzeb ciała i zmysłowych fantazji. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza mini wibratory. Na co zwrócić uwagę na zakupach?

Mały wibrator

Czym kierują się kobiety kupujące miniwibratory? Jaki wybrać wibrator? Na te pytania odpowiada ekspertka firmy n69: „Decydującym czynnikiem jest oczywiście rozmiar. Nie każda klientka ma w swojej łazience wystarczająco dużo miejsca, żeby bezpiecznie i higienicznie przechowywać tak klasyczną już zabawkę jak wibrator króliczek. Kiedy kobiety mieszkają ze swoimi partnerami, nie zawsze chcą zdradzić im miejsce przechowywania swojego gadżetu. Wiele pań traktuje ten seksowny gadżet jako swoją małą tajemnicę i prywatne źródło rozkoszy, którym nie chcą dzielić się z partnerem. Nic w tym dziwnego: wibrujące jajko sterowane smartfonem lub kulki gejszy to wspaniałe narzędzia, które pomagają nam poznać własne ciała oraz nauczyć się jego reakcji. Nie tylko wzmacniają mięśnie odpowiedzialne za oszałamiające orgazmy, ale też pozwalają rozpoznać moment, w którym zacznie zalewać nas fala rozkoszy. Świadomość zbliżającego się szczytowania ułatwia nam przedłużenie lub przyspieszenie zabaw z partnerem, które dzięki ćwiczeniom trwać mogą całą noc. Często jestem pytana o to, który wibrator dla początkujących będzie najlepszym wyborem. Zawsze doradzam wibrator mały. Niewielkie urządzenia wcale nie ustępują swoją mocą tym większym. Sex shop n69 ma bogatą ofertę estetycznych i funkcjonalnych zabawek, które zapewnią klientkom fantastyczne chwile spędzone samej ze sobą lub z partnerem.

miniwibratory

Wibrator kieszonkowy

Zabawki erotyczne małych rozmiarów idealnie nadają się nawet do wrzucenia do torebki. Kobiety uwielbiające sprawianie sobie rozkoszy nawet do kilku razy w ciągu dnia ucieszą się z wibratora szminki. To estetyczne urządzenie swoim wyglądem aż do złudzenia przypomina pomadkę. Wykonany z medycznego silikonu czarny gadżet jest chroniony złotą skuwką, która wygląda właśnie jak zatyczka pomadki. Sam wibrator jest też tłoczony w ozdobne wzory: kształt zabawki bez wątpienia nie wzbudza żadnych podejrzeń. Istnieje ryzyko, że koleżanki zapytają, gdzie można kupić tak elegancką szminkę. Wibratory od n69.pl w tym typie są niekwestionowanym bestsellerem. Nic w tym dziwnego: świetnie sprawdzą się jako ponętny i bardzo przydatny prezent od partnera lub przyjaciółki. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się wibratory w biżuteryjnym stylu. Silikon medyczny w tych modelach jest przyjemnie gładki i utrzymany w najmodniejszych pastelowych barwach. Wzrok przyciąga tu również oryginalne opakowanie. Wibrator premium Zalo Baby Star bullet pokryty został osiemnastokaratowym złotem oraz mieści się w różowym, ozdobnym pudełku, które udekoruje każdą kobiecą toaletkę. Wygląd gadżetu bez wątpienia przywodzi na myśl najbardziej luksusowe prezenty.

Nowoczesne wibratory

Wibrator bezprzewodowy to już nie nieporęczny i ciężki przedmiot, ale prawdziwe cudo techniki. Szczególnie interesującą zabawką erotyczną dla dwojga lub do stosowania solo jest jajko wibrujące na pilota. Ten seksowny przedmiot o wydłużonym kształcie jest zakończony higienicznym sznureczkiem, który ułatwia użytkowanie. Wrażenia erotyczne swoją siłę zawdzięczają kilkunastu trybom pracy wibrującego jajka. Jak stosować ten hit? Klientki korzystające z tej zabawki uwielbiają oddawać kontrolę nad urządzeniami swoim partnerom. Ci za pomocą dedykowanego pilota mogą zwiększać intensywność drgań i doznań kobiety lub spowalniać je na moment przed orgazmem. Szczególnym typem tego erotycznego gadżetu jest jajko wibrujące z aplikacją. Po pełnym naładowaniu wibratora za pomocą poręcznego kabla USB klientki siadają do firmowych obowiązków, a partner dzięki smartfonowi może włączyć zabawkę w najmniej oczekiwanym momencie… Ta niepozorna zabawka dzięki bezprzewodowemu sterowaniu jest świetnym pomysłem na przegonienie nudy z sypialni oraz idealną propozycją urozmaicenia pracy zdalnej.

Zdjęcia: n69.pl

Poprzedni

Potwory

Następny

Rossmann GO – nowy wymiar zakupów

Zobacz również to: