fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Wrzesień to czas, kiedy powoli wracamy z wakacyjnych podróży. Podczas pięknych dni, staramy się w 100% wykorzystać słoneczną pogodę. Dużo spacerujemy, spędzamy aktywnie czas, a urządzenia elektroniczne idą, na jakiś czas, w zapomnienie. Niestety, po odpoczynku, czas wrócić do pracy i przed ekrany. Laptopy, smartfony, telewizory oraz tablety – to sprzęt, z którego korzystamy bardzo intensywnie. Nasze oczy są narażone na ciągłe wytężanie wzroku. Co więcej, koncentrujemy wzrok raz na przedmiotach bliskich, a raz na oddalonych. Pracując przed monitorem nasze oczy pozostają skupione na jednym obiekcie. Po wielogodzinnym wpatrywaniu się w ekran komputera odczuwamy swędzenie oczu, uczucie „piasku pod powiekami”, a także drapanie i ból. Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja oczu.

Miej krople zawsze przy sobie

Zapewnij oczom optymalne nawilżenie. Praca przed ekranem sprawia, iż mrugamy zdecydowanie mniej, a co za tym idzie – wysycha spojówka i rogówka. Uchronią nas przed tym krople do oczu, które zapewnią optymalny poziom nawilżenia. Krople marki HYLO CARE, nie tylko nawilżają, ale wspomagają prawidłową regenerację rogówki i spojówki. Regularne stosowanie kropli HYLO CARE zapewnimy naszym oczom odpowiednią pielęgnację, a także ochronę. Krople są szczególnie polecane dla użytkowników soczewek kontaktowych oraz przeznaczone dla kobiet w ciąży. Nie zawierają konserwantów a zastosowany w nich system COMOD jest gwarancją sterylności i bezpieczeństwa.

Nie zapominaj o delikatnej skórze pod oczami

Delikatna skóra wokół oczu wymaga od nas specjalnej pielęgnacji. Niestety, jest cienka, nie chroni jej warstwa lipidowa, przez co szybko się starzeje. Warto sięgnąć po kosmetyk, który zregeneruje delikatną skórę podczas snu. Maść do oczu VitaPOS sprawia, iż po przebudzeniu oczy są wypoczęte, a powieki wyraźnie zregenerowane i nawilżone. W składzie znajdziemy witaminę A, która opóźnia starzenie się skóry. Maść dodatkowo wypełnia zmarszczki i świetnie nadaje się pod makijaż. Pamiętajmy, aby podczas długiej i częstej pracy przed ekranem komputera zapewniać naszym oczom i delikatnej skórze wokół kompleksową pielęgnację.

Relaks dla oczu

Po całym dniu pracy, kiedy nasze oczy są już bardzo zmęczone idealnie sprawdzi się maska POSIFORLID. Jest świetna jako wieczorny relaks dla oczu, ale jeśli zastosujemy ją rano – zapobiegniemy szczypania oczu przez cały dzień. Dzięki innowacyjnej formule, maska uwalnia ciepło, które zmiękcza i upłynnia zaschniętą na brzegach powiek wydzielinę z gruczołów. . Jest prosta w użyciu oraz bardzo wydajna – starcza na 90 aplikacji. Samonagrzewająca się maska do oczu przeznaczona jest do wspomagania leczenia suchości oczu.

Pamiętajmy, aby dbać o nasze oczy. Krople do oczu miejmy zawsze w pobliżu, by zapewnić odpowiedni poziom nawilżenia. Każdego dnia zapewniajmy również regenerację naszej skórze wokół oczu, a poranki lub wieczory to świetny czas na maskę POSIFORLID. Ta kompleksowa pielęgnacja oczu pozwoli nam zniwelować negatywne skutki kontaktu oczu z ekranem.

Więcej o produktach:

www.hylo.pl/produkt/hylo-care/

Odwiedź także:
INSTAGRAM: www.instagram.com/hylo_care/
FACEBOOK: www.facebook.com/HyloCare/

Poprzedni

Czujesz, że Twoje życie wymyka się spod kontroli? "Jak przyciągać dobre rzeczy" już 30 września!

Następny

Spodnie Judy — czyli jesienny bestseller Cross Jeans!

Zobacz również to: