fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Po wielu miesiącach przebywania w domowej izolacji, większość osób wyruszy na urlop, by wypocząć i nacieszyć się letnią aurą w rodzinnym gronie. Przygotowując się do wyjazdu z dziećmi, niezależnie od jego długości, należy zabrać ze sobą kosmetyczkę wyposażoną w akcesoria, które pomogą całej rodzinie zadbać o codzienną higienę. Niezbędnym jej elementem będzie zatem szczoteczka do zębów dla dzieci, na przykład nowa, kieszonkowa Elgydium Pocket Kids Shark.

Szczoteczka – must have dziecięcej kosmetyczki

Kiedy pakujemy wakacyjną kosmetyczkę, najchętniej wybieramy mini wersje ulubionych kosmetyków, aby zmieścić w niej jak najwięcej potrzebnych rzeczy. Wygodnym rozwiązaniem, które zawsze można mieć przy sobie, będzie zatem wybranie składanej szczoteczki, na przykład Elgydium Pocket Kids Shark. Model ten ma ciekawy design, który sprawi, że dbanie o higienę jamy ustnej przez najmłodszych stanie się świetną zabawą i niezapomnianą przygodą. Ten kompaktowy model po złożeniu ma zaledwie 10 cm i zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu można go schować do torebki czy bagażu podręcznego. Szczoteczka posiada otwory umożliwiające wysychanie włókien po użyciu.

Elgydium Pocket Kids Shark ma włókna o różnej długości. Krótsze są dostosowane do małych zębów, natomiast dłuższe masują dziąsła. Na główce szczoteczki znajduje się wskaźnik wielkości pasty, w postaci kolorowych włókien. Szczoteczka ma także przyssawkę, która zapewnia dobrą zabawę podczas mycia zębów. Kieszonkowa szczoteczka Elgydium Pocket Kids Shark przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Zawsze pod ręką

Kieszonkowa szczoteczka do zębów Elgydium Pocket Kids Shark, przydaje się nie tylko w podróży, lecz także w codziennych sytuacjach. Ze względu na jej niewielki rozmiar można ją schować do plecaka i mieć pod ręką zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba, na przykład w przedszkolu. Podczas wakacji szczoteczkę warto zestawić z kolorowymi pastami smakowymi Elgydium KIDS. W ofercie dostępny jest także model dla dorosłych – Elgydium Pocket. Dzięki temu dbanie o higienę podczas rodzinnego wyjazdu nie będzie problemem.

Produkty Pierre Fabre Oral Care marki Elgydium dostępne są wyłącznie w aptekach stacjonarnych oraz internetowych.

Poprzedni

UZUPEŁNIJ SWOJĄ LETNIĄ GARDEROBĘ Z MARKĄ TRIUMPH

Następny

Neoglukozamina – przełom w kosmetyce?

Zobacz również to: