fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Dzień Dziecka to jedna z okazji w roku, kiedy obserwujemy zwiększoną sprzedaż słodyczy. Dużą popularnością cieszą się żelki oraz gumy rozpuszczalne. Ze względu na różnorodność smaków, kształtów i kolorów dają one wiele możliwości wyboru ulubionego wariantu.

Produkty HARIBO to idealny sposób na wprowadzenie odrobiny radości i przyjemności na co dzień.

NOWOŚĆ! HARIBO Starmix to unikalna kompozycja 6 rodzajów żelek w jednej paczce, co zapewnia różnorodność smaków i kształtów.

Klasyka żelek – Złote Misie HARIBO to najbardziej rozpoznawalny produkt HARIBO. Te różnokolorowe żelki w 6 smakach z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Uwielbiają je zarówno dzieci, jak i dorośli.

Niekończąca się przyjemność – Balla Stixx to dużo smaku w dłuuugim pasku. Wyjątkowo owocowa przyjemność w podłużnej formie.

Smaczne warianty kwaśne – Nowość! Happy Cola oraz Kwaśne Języczki dzięki kwaśnej posypce gwarantują ciekawe doznania smakowe.

Zaskakujące połączenie – Mleczne Misie HARIBO to dwuwarstwowe żelki z mleczną częścią, które dzięki dodatkowi soku w kolorowej części żelka są jeszcze bardziej owocowe!

Produkty MAOAM to wyjątkowy smak i wspaniała zabawa dla każdego! To ekstremalnie smaczne przeżycie!

Klasyka smaku! MAOAM BLOXX to prawdziwa owocowa przyjemność w kostce, której nie sposób się oprzeć. Dostępne w 2 wersjach: klasycznej owocowej oraz sour kwaśnej.

Kolorowa zabawa dla łasuchów w każdym wieku – MAOAM Happy Fruttis. To mix owocowych gum rozpuszczalnych w małych porcjach w kształcie kostek, idealnych do dzielenia się i pysznej zabawy!

Eksplozja smaku – MAOAM KRACHER. Lekko musujące wnętrze ukryte jest w chrupiącej otoczce, dzięki czemu każdy pojedynczy KRACHER gwarantuje wyjątkowo intensywny smak.

Zerwij z nudą! W jednym opakowaniu MAOMIX zmiksowane zostały najbardziej lubiane produkty MAOAM – Stripes, Stripes Sour, Bloxx, Pinballs oraz Happy Fruttis.

Smak w formacie XL? Z MAOAM STRIPES to możliwe! To rozpuszczalne gumy z dodatkiem soku, który zapewnia delikatny, a jednocześnie wyjątkowo pyszny owocowy smak.

Poprzedni

Pokaż mi

Następny

Dom Ziemi i Krwi cz.1

Zobacz również to: